آقایان خوش بین به توافق برجام نافرجام اعتماد به آمریکا نتیجه اش چی شد؟

به گزارش خبرنگار خبرگزاری ورامین گستر از قرچک خطیب نماز عبادی سیاسی جمعه قرچک ضمن دعوت نمازگزاران به تقوای الهی اظهار داشت : پیامبر اکرم گرامی تر از همه انبیاء و رسولی بوده که تا به حال خداوند فرستاده اند ، پیروزی و قلبه دین این پیامبر را بر خداوند برهمه مشرکان وعده داده است ، پروردگار نیز همه پلیدی ها را از این پیامبر دور نموده است.

وی افزود : این پیامبر با کتاب همه چی تمامش برای مشرکین ، کفار و معاندین ضرر دارد در دنیای رشد و الگو پذیری برتر برای مشرکین مشکل ایجاد میکند ، اگر دین مبین اسلام بعد از ۱۴ قرن تاثیر گزار نبود ، امروز استکبار و شیاطین با این دین مقابله نمیکردند.

امام جمعه قرچک گفت : عده ای در حکومت اسلامی به جای امید ، توصیه صبر و استقامت سعی میکنند نا امیدی ایجاد نمایند توصیه بر سستی و سازش دارند ، بعد از سال های سال برای ما ثابت شد ، هرکس چنین تفکری داشت خیانت کرده است.

اسماعیلی بیان کرد : به هر نحوی که میخواهند کم کاری خودشان را به آمریکا ربط بدهند ولی ما می دانیم این کم کاری ها از مسئولین و دست اندر کاران داخلی است.

وی خاطر نشان کرد : حاکمان زبون دارند به صهیونیست و استکبار خوش خدمتی میکنند ، از این سستی ها در داخل باعث میشود دشمن سوء استفاده کند.

حجت الاسلام والمسلمین اسماعیلی تشریح کرد : خبر رسیده بحرین ملحق شده به امارات ، این نکته را باید توجه داشت که آنان ارتباط داشتند حالا دارند رسمی میکنند ، این کار ضرر نمیرساند بلکن باعث قوی تر شدن حزب الله و روحیه مضاعف برای جهش در جهت پیروزی خواهدشد.

وی ازئان کرد : آقایان خوش بین به توافق برجام نافرجام اعتماد به آمریکا نتیجه اش چی شد ، به کجا رسیده اید ، دلگرمی برای اروپایی ها نهایت و سرانجام آن چیست ، هشت سال کشور معطل چی شده است

نماینده ولی وفقیه در شهرستان یاد آور شد : هفته دفاع مقدس در پیش است ، درس و عبرت بگیریم ، همین تفکرات وسستی ها در آن زمان هم بود ولی اهل مجاهدت و سلحشوری و عاشقان شهادت دست به کار شدند ، و با وجود سرداران سرفرازیی چون بکاری ، چمران ، باقری ، سلیمانی و … پیروزی افتخار آفریده شد.

اسماعیلی گفت : کاش درصدی از افتخارات و روحیه آن زمان را الان هم درس بگیریم و در برابر جنگ اقتصادی کار میکردیم و پیروز باشیم ، امروز که در جنگ اقتصادی

وی در پایان بیان کرد : مجلس انقلابی ما منتظر حرکت هستیم ، مردم مظلوم واقع شده اند ، چرا دست رو دست گذاشتید قیمت ها لحظه ای بالا میرود ، آقایان دولت به داد گرانی برسید ، مقام معظم رهبری اشاره به سه صد روز داشتند ، پس حرکتی کنید.

admin

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Next Post

کسانی که رفیق و تسلیم آمریکا هستند حتما با صهیونیست ها سازش می کنند

ج سپتامبر 18 , 2020
  به گزارش خبرنگار پایگاه خبری ورامین گستر در پاکدشت، حجت الاسلام و المسلمین حسن لزومی امام جمعه پاکدشت در خطبه های عبادی سیاسی این هفته نمازجمعه با اشاره به برخی تن نازی دشمنان اسلام در برابر خونخواران و قاتلان کودکان و زنان و مردان بی گناه جهان، اظهارداشت: امروز […]