آمریکا امروز در حوزه بین المللی منزوی شده است

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی ورامین گستر از تهران ، سید حسین نقوی حسینی اظهار داشت : شرایط بین المللی جمهوری اسلامی ایران در حال حاضر به این صورت است که آمریکایی ها تمام توانشان را گذاشته اند تا ایران را منزوی کنند و در نهایت موفق نشده اند در ماه های اخیر هم که سه شکست مفتضحانه نصیب آنان شده است.

وی در گفتگویی با ورامین گستر افزود : هیچ زمان در تاریخ آمریکا ، آنان به این صورت با شکست مواجه و منزوی نشده بودند ، دشمنان ما که سر کرده آنان ایالت متحده‌ی آمریکا هستند ، در ایجاد صد و موانه در برابر ملت ایران موفق نبوده اند نبابراین می بایست در داخل کشور فعالیت و کار صورت بگیرد.

سخنگوی کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس دهم گفت : می بایست وحدت ، انسجام ، مدیریت و یک‌پارچگی داخلی و استفاده از ظرفیت ها و امکانات کشور صورت بگیرد تا پیروزی نسیب ملت ایران شود.

نقوی حسینی بیان کرد : ما در عرصه بین الملی خوب عمل کرده ایم ، با تدابیر مقام معظم رهبری در این زمینه و مقاومتی که در این باره صورت گرفت در برابر زیاده خواهی های آمریکایی ها که در خیلی قبل تر این مورد برای کسی قابل حزم نبود ، در نهایت حضرت آقا دقیق به جا و درست عمل کردند.

وی بیان کرد : اگر امروز آمریکایی‌ها منزوی میشوند و در عرصه بین المللی کیش و مات شده اند و در شورای امنیت سازمان ملل متحد از بین ۱۵ رای شورای امنیت یک رای دومری کن را میتوانند بدست بیاورد و باقی رای ها با نظر او مخالف است بدلیل تدابیری است که مقام معظم رهبری پیش بینی کرده اند.

نماینده اسبق مردم ورامین تصریح کرد : امروز ما به وحدت ، کار و تلاش داخلی نیاز داریم و امید می رود در آینده یک دولتی روی کار بیاید که از لحاظ تعهد ، تقید به اصول و مدیریت جهادی پای کار نظار باشد و مشکلات را از سر راه مردم بردارد.

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *