افتتاح ساختمان خدمات شهری منطقه یک شهرداری قرچک در هفته دولت

محسن خرمی شریف شهردار قرچک در حاشیه بازدید از پروژه‌های عمرانی، گفت: اجرای پروژه‌ ساختمان خدمات شهری منطقه یک کاملاً از بودجه عمرانی شهرداری قرچک به خود اختصاص داده است.

وی بابیان اینکه پروژه‌های عمرانی در راستای توسعه زیرساخت‌های شهر قرچک در حال احداث است، گفت: شهرداری قرچک قرچک در راستای خدمت‌رسانی و رفاه حال شهروندان، در هفته دولت چندین پروژه به بهره برداری می رساند که یکی از این افتتاحیه ها ساختمان خدمات شهری منطقه یک در محله پوئینک است.

خرمی شریف توسعه ساختمان اداری را ایجاد فضاسازی مناسب جهت ارتقای عملکرد و کاربری فیزیکی مدیریت شهری و همچنین تکریم ارباب رجوع عنوان کرد.

شهردار قرچک گفت: پروژه‌ ساختمان خدمات شهری منطقه یک که قرار است در هفته دولت افتتاح شود به متراژ ۴۰۰ متر مربع با اعتباری بالغ بر ۳۷۰ میلیون تومان می باشد.

وی اظهار کرد: این پروژه ها به نتیجه نمی رسید مگر با حمایت های بی دریغ رئیس و اعضای شورای اسلامی شهر که همیشه پشتیبان و حامی شهرداری بودند که جا دارد از این عزیزان تشکر ویژه نمایم.

admin

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Next Post

توضیحاتِ تازهِ محمدرضا حیاتی از دلیل اخراجش از تلویزیون و مهاجرت از کشور

پ آگوست 13 , 2020
حیاتی درباره قطع همکاری‌اش با تلویزیون گفته است: «الان ۵ سال است که بازنشسته شده‌ام اما همکاری‌ام را با بخش خبر در صدا و سیما ادامه دادم. این اتفاق به دستور مسئولان صدا و سیما و علاقه خودم بود؛ چون به کار گویندگی خبر و این مدل ارتباط مردمی علاقه […]