اهدای ۷۰ تبلت برای ساختن فردای بهتر ایران اسلامی

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی ورامین گستر ، از ری مهربانی حد و مرزی ندارد، چرا که این نعمت را دادار هستی در وجود آدمی به ودیعه نهاده تا اینگونه ملائک به سجود فرشیان برانگیخته شوند، آری آدمی رنگ خدایی می گیرد وقتی که با جوشش همدلی به دستگیری از نیازمندان می پردازد.


برای عضویت در کانال تلگرامی پایگاه خبری تحلیلی ورامین گستر اینجا کایک کنید


هر چند آسمان بار امانت نتوانست کشید و قرعه به نام آدمیان افتاد، اما مزین شدن به صفات پروردگار هستی سبب شد که رسد آدمی به جایی که به جز خدا نبیند، و با مهربانی، یکرنگی و همدلی سراسر عرش و فرش را به وجد آورد، این بار این جلوه از ذات باری تعالی در دل قبله تهران نمود یافت و خیرین کهریزکی برق امید را در دل دانش آموزان نیازمند روشن کردند.

امین بابایی بخشدار کهریزک در این مراسم ضمن تبریک به مناسبت فرا رسیدن هفته وحدت با اشاره به برپایی کمپین میز مهربانی در کهریزک اظهار داشت: با توجه به شیوع ویروس کرونا و برگزاری کلاس های درس به صورت مجازی و همچنین با توجه به نیازمندی برخی دانش آموزان به تبلت و گوشی های هوشمند برای بهره مندی از فضای آموزش در شبکه شاد، طی فراخوانی خیرین را در قالب میز مهربانی دعوت کردیم.

وی با اشاره به پایلوت بودن کهریزک در برپایی میز مهربانی در استان تهران تصریح کرد: با حضور خیرین نیکوکار بیش از ۴۰۰ میلیون وجه نقد برای تهیه تبلت های دانش آموزی جمع آوری شد تا گامی مهّم و موثر در پیشبرد اهداف عالیه تعلیم و تربیت برداشته شود.

بخشدار کهریزک ادامه داد: خوشبختانه با استقبال مسئولین و خیرین مبلغ قابل توجهی جمع آوری شد که ۷۰ تبلت خریداری و در اختیار دانش آموزان نیازمند قرار گرفت، ضمن اینکه مرحله دوم میز مهربانی نیز به زودی برگزار می شود.

همچنین در ادامه نیز محمدرضا افضلی نیا رئیس آموزش و پرورش کهریزک در این زمینه عنوان کرد: با همکاری و مشارکت فعال بخشداری کهریزک توانستیم در برپایی میز مهربانی در سطح استان پیشقدم باشیم تا گره ای از مشکلات دانش آموزان نیازمند باز شود.

وی خاطرنشان کرد: امروز مراسم اهدای تبلت های خریداری شده با حمایت اعضای شورای آموزش و پرورش با محوریت بخشدار کهریزک و حضور پرشور خیرین نیکوکار اهدا شد تا دانش آموزان نیازمند بتوانند از فرصت آموزش شبکه شاد بهره مند شوند.
انتهای پیام/

admin

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Next Post

پایگاه های حافظان سلامت در محله های سراسر استان تهران تشکیل می شود

س نوامبر 3 , 2020
  به گزارش خبرگزاری پایگاه خبری تحلیلی ورامین گستر ؛ از ری سردار حسن حسن زاده ظهر امروز در آئین تجلیل از حافظان سلامت بیمارستان فیروزآبادی شهرری با اشاره به تلاش های ارزنده مدافعان سلامت اظهار داشت: در چهل و دومین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی با شیوع ویروس منحوس کرونا […]