ایجاد قرارگاه و انجام فعالیت های جهادی به مردم کمک می کند

 

نماینده مقام معظم رهبری در ورامین گفت: در این بحران مشکلات اقتصادی که مردم گرفتار هستند ، تشکیل قرارگاه جهادی کمک بزرگی به آنها خواهد کرد.

به گزارش پایگاه خبری ورامین گستر از ورامین، آیت الله سید مرتضی محمودی گلپایگانی عصر دوشنبه در جمع شورای مرکزی قرارگاه جهادی مصلی صاحب الزمان(عج) که در بیت ایشان برگزار شد ، طی سخنانی اظهار داشت: رفع مشکلات مردم بسیار ثواب دارد و این قدم ها بی اثر نخواهد ماند.

وی به نقش مردم در انقلاب اسلامی اشاره کرد و گفت: در این بحران که مردم دچار مشکلات اقتصادی هستند ، تشکیل قرارگاه جهادی کمک بزرگی به آنها خواهد کرد ؛ من در این ۹ دهه عمر زندگی خود این نوع مشکلات مالی را ندیده بودم.

امام جمعه شهرستان ورامین خاطر نشان کرد: برای رفع مشکلات به وجود آمده باید همه مردم دست به دست هم داده و با همدلی و مواسات به یاری یکدیگر بشتابند که قطعا این قدم ها برکات های فراوانی به همراه خواهد داشت.

باسابقه ترین امام جمعه کشور افزود: این مقطع نیز یکی از امتحانات الهی است که باید همه مردم با توکل به خدا و دستگیری از گرفتار ها و آسیب دیدگان این بیماری ، مشکلات را پشت سر بگذرانیم.

انتهای پیام

admin

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Next Post

۲۵ استان در وضعیت قرمز و هشدار

س جولای 14 , 2020
  دکتر لاری سخنگوی وزارت بهداشت: از دیروز تا امروز ۲۴ تیر ۱۳۹۹ و بر اساس معیارهای قطعی تشخیصی، دو هزار و ۵۲۱ بیمار جدید مبتلا به کووید۱۹ در کشور شناسایی شد که یک هزار و ۸۲۰ نفر از آنها بستری شدند ،مجموع بیماران کووید۱۹ در کشور به ۲۶۲ هزار […]