بازدید نوش آبادی نماینده مجلس از ستاد فرماندهی نیروی انتظامی جنوب شرق استان تهران

حضور دکتر نوش آبادی در ستاد فرماندهی جنوب شرق استان تهران

حسین نوش آبادی نماینده مردم دیار پانزده خرداد و عضو کمیسیون امنیت ملی وسیاست خارجی مجلس شورای اسلامی، با حضور در ستاد فرماندهی نیروی انتظامی جنوب شرق استان تهران، با سردار عزیزی فرماندهی ستاد و فرماندهان شهرستان های ورامین، قرچک و پیشوا، به گفتگو نشست و از نزدیک در جریان مسائل و موضوعات مختلف این ستاد، قرار گرفت.

در جریان این بازدید ، ابتدا سردار عزیزی با ارائه گزارشی به نماینده شهرستان به عنوان دبیر مجمع نمایندگان شهرستان های استان تهران، به چالش ها، موفقیت ها، فرصت ها و تهدیدات امنیتی منطقه اشاره کرد و از نماینده شهرستان خواست از ظرفیت کمیسیون امنیت ملی مجلس، در جهت ارتقای سطح امکانات منطقه، استفاده نموده تا شاهد حل مشکلات حوزه انتظامی و امنیتی جنوب شرق استان تهران باشیم.

دکتر نوش آبادی ضمن تشکر از اقدامات شایسته فرماندهی انتظامی جنوب شرق استان در ایجاد امنیت و آرامش شهروندان و برخورد با عوامل مزاحم و مخرب نا امنی و عناصر مخل آسایش مردم و طرح تشدید برخورد با اراذل و اوباش منطقه، خواستار تداوم این اقدامات شد و از تلاش های شبانه روزی نیروهای خدوم و مخلص نیروی انتظامی سه شهرستان، تقدیر و تشکر کرد.

نوش آبادی حمایت قاطع خویش را از استقرار کامل یگان ویژه در جنوب شرق استان با محوریت ورامین، اعلام کرد و بر ضرورت رفع مشکلات موجود با همکاری دستگاه های ذی ربط، تاکید کرد.

admin

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Next Post

تشکر از رهبر انقلاب برای موافقت با استمرار فعالیت دادگاه‌های ویژه

د سپتامبر 7 , 2020
به نقل از مرکز رسانه قوه قضائیه، آیت الله رئیسی در جلسه شورای عالی قوه قضائیه اظهار کرد: در کنار صیانت از فکر، حفظ جان دانش آموزان هم اهمیت دارد. صیانت از فکر دانش آموزان در گرو اجرای منویات رهبر انقلاب در دیدار مسئولان آموزش و پرورش است و حفظ […]