با این وضعیتی که دولت برای ملت بوجود آورده توقع دارید برای رئیس جمهور محترم درود فرستند؟؟
با این وضعیتی که دولت برای ملت بوجود آورده توقع دارید برای رئیس جمهور محترم درود فرستند؟؟
امیرعلی ثنایی فعال سیاسی و خبرنگار در واکنش به دستور دادستان اصفهان برای برخورد با معترضین به عملکرد رئیس جمهور نوشت :

شعار آن دسته از جوانان انقلابی که برای حفظ آرمان های انقلاب و پشتیبانی از نظام مقدس جمهوری اسلامی و یاد آور کردن خاطرات دوران انقلاب اسلامی که همه نشان ایستادگی و مقاومت ملت ایران در برابر ظلم و ستم طاغوت زمان بود در روز سالگرد پیروزی انقلاب شکوهمند اسلامی بیرون آمده بودند ؛ امروز حرف دل ملت ایران است.


 ● دستور دادستان ‌اصفهان برای شناسایی عاملان و محرکان توهین به رئیس جمهور‌


نا رضایتی از دولت تدبیر امید در بین ملت ایران موج میزند ، سوءمدیریت این دولت صدای موافقان و برخی حمایت کنندگان آن را نیز در آورده ، فردی که پیشین در کابینه این دولت سمت داشته در حال حاضر منتقد دولت است.

گرانی و سوء مدیریت و عدم‌نظارت بر قیمت در کشور بی داد میکند ، آن وقت آقایان توقع دارید که جوانان انقلابی که همیشه پشتیبان مردم بودند در تمام صحنه‌ها ، عرصه و هنگام بروز مشکلات و بحران ها پیش قدم بودند و هستند ، حرف ۸۰ میلیون ایرانی را نزنند؟ شاید توقع دارید ملت برایتان دست و جیغ و هوا بکشند؟

چه خوب که در راهپیمایی ۲۲ بهمن این حرف زده شد ، چرا بگویند این ملت از نظامشان حمایت میکنند ، تا آخرین قطره خونشان تا نفس دارند پای نظام ایستاده‌اند ولیکن فساد دولت واقعا صبر مردم عزیز و انقلابی را به لب ریز کرده است.

از نظر بنده آن جوانان انقلابی جای درستی این حرف‌ها را زدند چرا آن نماینده ای که در صحن علنی مجلس ، پشت تریبون مجلس شورای اسلامی از قول مردم بر رییس دولت لعنت میفرستند را دستور پیگیری نمی‌دهید؟

قشر انقلابی همیشه پای این نظام و انقلاب هستند ، همه جا و در همه موارد از انقلاب و ولایت فقیه حمایت کرده و خواهند کرد ولی نمک بر روی زخم هایشان نپاشید ، تا کی باید این قشر انقلابی تقاص نا کار آمدی روحانی و امثال او را بپردازند؟؟

انتهای پیام/