با این وضعیتی که دولت برای ملت بوجود آورده توقع دارید برای رئیس جمهور محترم درود فرستند؟؟

شعار آن دسته از جوانان انقلابی که برای حفظ آرمان های انقلاب و پشتیبانی از نظام مقدس جمهوری اسلامی و یاد آور کردن خاطرات دوران انقلاب اسلامی که همه نشان ایستادگی و مقاومت ملت ایران در برابر ظلم و ستم طاغوت زمان بود در روز سالگرد پیروزی انقلاب شکوهمند اسلامی بیرون آمده بودند ؛ امروز حرف دل ملت ایران است.


 ● دستور دادستان ‌اصفهان برای شناسایی عاملان و محرکان توهین به رئیس جمهور‌


نا رضایتی از دولت تدبیر امید در بین ملت ایران موج میزند ، سوءمدیریت این دولت صدای موافقان و برخی حمایت کنندگان آن را نیز در آورده ، فردی که پیشین در کابینه این دولت سمت داشته در حال حاضر منتقد دولت است.

گرانی و سوء مدیریت و عدم‌نظارت بر قیمت در کشور بی داد میکند ، آن وقت آقایان توقع دارید که جوانان انقلابی که همیشه پشتیبان مردم بودند در تمام صحنه‌ها ، عرصه و هنگام بروز مشکلات و بحران ها پیش قدم بودند و هستند ، حرف ۸۰ میلیون ایرانی را نزنند؟ شاید توقع دارید ملت برایتان دست و جیغ و هوا بکشند؟

چه خوب که در راهپیمایی ۲۲ بهمن این حرف زده شد ، چرا بگویند این ملت از نظامشان حمایت میکنند ، تا آخرین قطره خونشان تا نفس دارند پای نظام ایستاده‌اند ولیکن فساد دولت واقعا صبر مردم عزیز و انقلابی را به لب ریز کرده است.

از نظر بنده آن جوانان انقلابی جای درستی این حرف‌ها را زدند چرا آن نماینده ای که در صحن علنی مجلس ، پشت تریبون مجلس شورای اسلامی از قول مردم بر رییس دولت لعنت میفرستند را دستور پیگیری نمی‌دهید؟

قشر انقلابی همیشه پای این نظام و انقلاب هستند ، همه جا و در همه موارد از انقلاب و ولایت فقیه حمایت کرده و خواهند کرد ولی نمک بر روی زخم هایشان نپاشید ، تا کی باید این قشر انقلابی تقاص نا کار آمدی روحانی و امثال او را بپردازند؟؟

انتهای پیام/

admin

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Next Post

مراقب رفتارتان باشید ؛ فعالیت های اخیر شما را افکار عمومی انتخاباتی قلمداد نکنند

ش فوریه 13 , 2021
به گزارش پایگاه خبری تحلیلی ورامین گستر ، حجت الاسلام اسماعیلی در جلسه شورای اسلامی شهر قرچک اظهار داشت: تشکر و قدر دانی میکنم از عنایت همه شما اعضا محترم شورای اسلامی شهر قرچک همچنین شهردار که به مراسمات فرهنگی و مذهبی عنایت ویژه دارید. وی ضمن تبریک حلول ماه […]