با تکیه بر توان داخلی می‌توانیم بر مشکلات فائق بیاییم

نماز جمعه شهرستان رباط کریم در شرایط کنونی شیوع کرونا ویروس این هفته هم با رعایت پروتکل‌های بهداشتی و فاصله گذاری اجتماعی برگزار شد.

حجت‌الاسلام والمسلمین ترابی امام جمعه در خطبه های نماز عبادی، سیاسی، وحدت بخش و دشمن شکن جمعه این هفته شهرستان ، مطابق هفته های گذشته ، خطبه اول را به بیان اهمیت نماز جمعه و تفسیر آیات پایانی سوره جمعه اختصاص داد.

وی ضمن تسلیت سالروز شهادت مظلومانه حضرت جواد الائمه (ع) پیروی از سیره ی عملی ائمه معصومین (س) را ضامن سعادت دنیا و آخرت برشمرد.

امام جمعه رباط کریم با تبریک ۲۶ تیر ماه سالروز تأسیس شورای نگهبان گفت: این نهاد یکی از ارکان مهم نظام اسلامی است که نقش اساسی در حفظ جمهوریت و اسلامیت نظام داشته و دارد.

ترابی افزود: شورای نگهبان در طول ۴۰ سال گذشته بدون ملاحظه اشخاص و جریانهای سیاسی ، در عمل به وظایف خطیر خود موفق عمل کرده است.

وی با اشاره به سخنان ارزشمند رهبر عزیز و حکیم انقلاب اسلامی در ارتباط تصویری با نمایندگان مجلس، مبنی بر اینکه ریشه مشکلات موجود در خود ماست گفت: با تکیه بر توان داخلی و استفاده ی مطلوب از ظرفیت های مادی و معنوی کشور می توانیم بر مشکلات فائق بیاییم.

امام جمعه رباط کریم بیان کرد:مجلس یازدهم که مظهر امید و انتظار مردم است،باید با اولویت بندی مسائل و پرهیز از حاشیه سازی و برخوردهای احساسی، مردم را در روند حل مشکلات کمک کند.

ترابی عنوان کرد: مجلس یازدهم به اولویت ها و مسائل کلیدی کشور که توسط رهبر عزیز و حکیم انقلاب اسلامی بیان شد بصورت جدی و به دور از شعار و سخنرانی بپردازد.

وی با اشاره به سخنان مهم معظم له در ارتباط با تعامل و هم افزایی قوا اظهار داشت: در این شرایط فوق العاده حساس باید دست به دست هم داد و اتحاد و انسجام داخلی در برابر جبهه ی دشمن را بنمایش گذاشت.

admin

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Next Post

مردم و مسئولین‌مراقب اهداف شوم دشمن باشند

ش جولای 18 , 2020
مردم و مسئولین‌مراقب اهداف شوم دشمن باشند حجت‌الاسلام و‌المسلمین حسین قدوسی‌نژاد امام جمعه موقت شهرستان ورامین در خطبه‌های نماز جمعه این هفته شهرستان ورامین اظهار داشت: دروغ گفتن یکی از گناهان بزرگ در درگاه الهی است و انسان دروغگو اعتباری در میان مردم ندارد. وی ادامه داد: افراد دروغگو فراموش […]