بلوار خیابان شهدای اصناف پیشوا بعد از سیزده سال آسفالت می شود

به گزارش روابط عمومی شهرداری و شورای اسلامی شهر پیشوا، حبیبی شهردار پیشوا از آسفالت بلوار شهدای اصناف پیشوا خبر داد و گفت: با گذشت سیزده سال از زمان احداث بلوار شهدای اصناف می گذرد که نیمی از این مسیر آسفالت و ما بقی بطور خاکی رها شده بود.

حبیبی افزود: با توجه به بررسی های صورت گرفته در راستای دو هدف خدمات رسانی به مناطق کم بر خوددار و ارتقا مولفه های ترافیکی سطح شهر ، آسفالت این معبر در اولویت های عمرانی شهرداری قرار گرفت.

وی افزود: خوشبختانه با حمایت اعضای محترم شورای اسلامی شهر پیشوا به قید فوریت پیش نیاز های آسفالت اساسی و تکمیل این پروژه که شامل اصلاح هندسی تقاطع این بلوار با بلوار شهید علی قمی و تسطیح و رگلاژ مسیر پروژه در دستور کار معاونت شهرسازی و امور زیربنایی شهرداری قرار گرفت.

شهردار پیشوا ادامه داد: پروژه آسفالت‌ریزی بلوار شهدای اصناف به طول ۶۰۰ متر و عرض تقریبی ۲۱ متر در مساحتی بالغ بر ده هزار مترمربع (یک هکتار) در حال اجرا می باشد.

منتخب شورای اسلامی شهر پیشواگفت: وجود میدان میوه و تره بار شهرداری پیشوا که قطب اقتصادی کشاورزان این منطقه محسوب می شود ، یکی از دلایل آسفالت این بلوار به شمار می آید و امیدواریم با اجرا و تکمیل این پروژه سهم بسزایی در رونق اقتصادی کسبه این منطقه داشته باشیم.

admin

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Next Post

شهردار قرچک: اجرای بیش از 10 برنامه فرهنگی در هفته دفاع مقدس توسط شهرداری قرچک

ی سپتامبر 13 , 2020
شهردار قرچک: اجرای بیش از ۱۰ برنامه فرهنگی در هفته دفاع مقدس توسط شهرداری قرچک   شهردار قرچک در آستانه چهلمین سالگرد هفته دفاع مقدس از برگزاری بیش از ۱۰ برنامه فرهنگی در سطح این شهر خبر داد. به گزارش روابط عمومی شهرداری قرچک، محسن خرمی شریف با بیان اینکه […]