بهسازی تابلوهای خیابانها و معابر سطح شهر پیشوا با اولویت نام شهدا

بهسازی تابلوهای خیابانها و معابر سطح شهر پیشوا با اولویت نام شهدا

احمد قمی رئیس شورای اسلامی شهر پیشوا به خبرهای منتشر شده مبنی حذف نام شهدا از تابلوهای شهری اشاره کرد و گفت: حفظ نام و یاد شهدا از خط قرمزهای مجموعه شهرداری و شورای پیشوا است و در این رابطه نه تنها نامی از شهدا حذف نشده بلکه نام شهدایی همچون سردار سلیمانی، شهیدوالامقام شفیعی و جانباز شهید خوانساری، شهید جعفری، شهید احسان طلب، شهید طباطبایی، شهید اسد نژاد، شهید شیرازی، شهید شاهسون، شهید نبیان، شهید عباسی به نام های معابر پیشوا افزوده شد.

قمی افزود: با توجه به پیشنهاد اداره پست مبنی بر تجمیع اسامی بمنظور سهولت در ارسال مرسولات پستی کوچه های بلواررسالت ۱ تا ۲۲، کوچه های استقلال از ۱ تا ۱۰ و آزادگان از ۱ تا ۱۷ زیر اسامی شهدا روی تابلوها نوشته شده است .

وی افزود: همیشه تغییر نام یا بازنام‌گذاری معابر در جامعه نسبت به نام‌گذاری اولیه آن دارد، مخصوصا موضوع حذف نام شهدا که از حساسیت خاصی در شهروندان و رسانه های جمعی دارد بر اعضای شورای شهر و شهرداری پوشیده نیست و همیشه خود را مدیون شهدا می دانیم.

admin

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Next Post

دکتر نوش آبادی: بنده موافق طرح سوال از رئیس جمهور هستم و این طرح را امضا خواهم کرد.

د جولای 6 , 2020
دکتر نوش آبادی: بنده موافق طرح سوال از رئیس جمهور هستم و این طرح را امضا خواهم کرد. دکتر نوش آبادی نماینده دیار ۱۵ خرداد اعلام کرد: بنده موافق طرح سئوال از رئیس جمهور هستم و فردا به لیست امضاکنندگان اضافه خواهم شد و اصولا اعتقاد دارم دولت باید در […]