تحریم های ایران تا به حالا هیچ نفعی برای آمریکا نداشته است.

عضو سابق کمیسیون امنیت ملی در گفتگو با خبرنگاران اظهار داشت : اینکه ترامپ همه سیاست هایش دربرابر ایران شکست خورده است و الان در انتخابات باید جوابگوی مردم باشد و جوابی هم ندارد ، بنا بر این مجبور است که از این لحن گفتار استفاده کند که در شأن خودش است.

وی بیان کرد : آمریکایی ها طی یکی دوسال اخیر با شکست های مفتضحانه ای روبه رو شده اند ، ترامپ که در این چهار پنج روز اخیر سه شکست پی در پی نصیب‌اش شده که در تاریخ آمریکا بعید است ، ابنکه آمریکایی ها طرح جلوگیری از لغو تحریم های تسلیحاتی ایران را در شورای امنیت مطرح میکنند ، بین ۱۵ عضو این شورا تنها یک رای دومیری کن نسبیشان میشود ، که اندازه یک استان ایران نیز محصوب نمیشود.

نقوی حسینی گفت : ا اینکه قطعنامه پیشنهادی آمریکایی ها را شورای امنیت رد میکنه ، کشورهای اروپایی اعلام میکنند آمریکا حق ندارد از برجام استفاده کند چرا که از آن خارج شده است ، اینها برای آمریکا شکست های مفتضحانه ای است به همین جهت ترامپ از لفاظ رکیک و توهین آمیزی استفاده میکند که واقعا شأن خودشان و دولت بی حرمت آمریکایی است ، ریشه عصبانیت آمدیکا از این شکست ها است.

سخنگوی سابق کمیسیون ویژه برجام افزود : تحریم هایی که آمریکا بر علیه ایران تحمیل کرده به قول خودشان شکننده است و برعلیه هر کشور دیگری بوجود می آوردند یقینا از پای در می آمد ، ولی جمهوری اسلامی و ملت عزیز ایران مقاومت کردند در برابر این تحریم ها و همه فشارها و سختی ها را متحمل شدند و این موضوعات نیز برای ترامپ که در آستانه انتخابات است قابل تحمل نیست.

وی بیان کرد : تحریم هایی که اخیراً اعلام شده ، فقط مصرف داخلی و تبلیغاتی دارد ، هیچ تاثیری مراودات اقتصادی جمهوری اسلامی ایران نخواهد گذاشت ، تحریم های ثانویه آمریکا در خرج برج مجدداً برقرار شد و طبق همان تحریم های ثانویه اسم هایشان مطرح شده در لیست عدم همکاری بودند و این تحریم نیست و هیچ دستاورد و فشار جدیدی بر کشور ما نخواهد داشت و راه های خنثی سازی آن را نیز بلد است.

انتهای پیام/

admin

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Next Post

ضرورت افزایش سرانه ورزشی در شهرستان قرچک

س اکتبر 27 , 2020
رییس اسبق اداره ورزش و جوانان شهرستان قرچک در گفتگو با خبرنگار ورامین گستر اظهار داشت: قرچک به عنوان یکی از جوان ترین شهرستان های استان تهران شناخته می شود که در سابقه ورزشی آن قهرمانی ها و افتخارات متعددی به چشم می خورد و در حال حاضر سرانه ورزشی […]