تشدید تدابیر امنیتی اطراف کاخ سفید پس از تیراندازی+فیلم

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی ورامین گستر ، به نقل از یورونیوز، دونالد ترامپ، رئیس جمهوری آمریکا روز دوشنبه به‌طور ناگهانی از نشست مطبوعاتی کاخ سفید خارج شد. این تصمیم پس از تیراندازی بیرون کاخ سفید گرفته شد.

یک افسر سرویس مخفی آمریکا در میان نشست خبری رئیس جمهوری ایالات متحده آمریکا وارد اتاق شد و از وی خواست محل نشست را ترک کند.

ترامپ پس از حدود ۱۰ دقیقه که به نشست خبری بازگشت اعلام کرد که به مظنون شلیک و وی به بیمارستان منتقل شده است. وی ترامپ تاکید کرد که هیچ فرد دیگری مجروح نشده است.

طبق گزارش ان‌بی‌سی این تیر از سوی یک افسر سرویس مخفی شلیک شد و تاکنون جزئیاتی درباره نوع تهدید و آیا اینکه فرد مظنون مسلح بوده، منتشر نشده است.

فرد مظنون به همراه یک مامور سرویس مخفی آمریکا پس از حادثه به بیمارستان منتقل شده‌اند. هنوز گزارشی از وضعیت آن‌ها منتشر نشده است.

ترامپ نیز پس از بازگشت به نشست خبری اعلام کرد که از نوع تهدید اطلاعی ندارد.

وی افزود: «یک تیراندازی واقعی رخ داد اما به نظر می‌رسد همه چیز تحت کنترل است. شاید موضوع به من ربط نداشته باشد.»

ترامپ همچنین تصریح کرد که در کاخ سفید احساس امنیت می‌کند و اعضای سرویس مخفی از جمله بهترین نیروها هستند.

admin

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Next Post

مدل جدیدی از مدیریت دین و سلامت را به تصویر می‌کشیم

س آگوست 11 , 2020
به گزارش پایگاه خبری تحلیلی ورانین گستر ، وزیر بهداشت در نشست ستاد ملی پیگیری‌های ویژه محرم: رهبر انقلاب خود به شدت بر رعایت دستورالعمل‌ها مکلف هستند و این برای ما سربازان مدافع سلامت بسیار ناب و شیرین است. وی گفت : با عزیزان نشستیم و گفتیم چه کنیم تا […]