تعطیلی بعضی فعالیت ها موجب ضرر اقتصادی شدید می شود

نماز عبادی سیاسیی این هفته ۲۰ تیر ماه به امامت حجت الاسلام والمسلمین سید سعید لواسانی مصلی نمازجمعه با رعایت تمام دستورالعمل‌های بهداشتی برگزار شد.

حجت‌الاسلام والمسلمین سید سعید لواسانی ضمن دعوت از نمازگزاران به تقوی الهی و اشاره به مسئله کرونا که به مرحله خطرناکی رسیده است اظهار داشت : حوزه بهداشت و درمان به خوبی به وظیفه خود عمل کرده وسخت کار می کند باید با رعایت دستورات بهداشتی کار آن ها را چند برابر نکنیم.

امام جمعه بیان داشت : تعطیلی بعضی فعالیت ها موجب ضرر اقتصادی شدید می شود و برای جلوگیری از این ضررها باید از برگزاری مجالس عروسی ، عزا و مهمانی خودداری کنیم، حتما ماسک بزنیم و بهداشت فردی را رعایت کنیم و از همه مهمتر دست به دعا بر داشته و به وجود اقدس امام زمان سلام الله علیه توسل جوییم که این بلا خانمانسوز از کشور ما و کشورهای اسلامی و جهان برطرف فرماید.

سید سعید لواسانی با اشاره به جنجال بر سر قرارداد ۲۵ ساله ایران با چین بیان داشت : تقویت روابط سیاسی و اقتصادی با شرق و کشوری چون چین بر کسی پوشیده نیست به ویژه در اوضاع کنونی جهان و تلاش آمریکا برای یک جانبه گرایی در سیاست و اقتصاد این لزوم را چند برابر می کند.

حجت الاسلام سید سعید لواسانی ضمن اشاره به مشکلات معیشتی افزود : بیکاری با این شرایط کرونا بیش از گذشته شده و مردم را اذیت می کند. مجلس باید با قوانین شفاف و دقیق در جهت تولید و نظارت بیشتر برای اجرای آن رسالت خود را در راس امور بودن ایفا کند و دولت هم باید راه حل اساسی در جهش تولید پیش روی مردم قرار دهد.

امام جمعه لواسانات در پایان خاطر نشان کرد : باید جلو فسادها ، زیاده خواهی ها ، زیاده خوری ها ، حقوق های نجومی و اشرافی گری عده ای که باید بزرگ برای کشور است گرفته شود و این تنها کار قوه قضاییه نیست و مجلس باید در این ریل گزاری حمایت کند و همه باید در یک جهت حرکت نمایند .

admin

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Next Post

رسیدگی به حجاب وظیفه عمومی است؛ خانواده‌ها می بایست توجه جدی به مسئله حجاب داشته باشند

ج جولای 10 , 2020
حجت‌الاسلام سید علی شاهچراغی در خطبه‌های نماز جمعه این هفته شهرری که با رعایت دستورالعمل‌های بهداشتی در مصلی بزرگ آستان مقدس حضرت عبدالعظیم (ع) برگزار شد، اظهار داشت: امسال به دلیل شیوع کرونا از انجام بسیاری از فرایض دینی ازجمله روز مخصوص زیارت امام رضا (ع) بی‌بهره هستیم اما باید […]