تقدیر استاندار تهران از شهردار قرچک

 

در متن لوح تقدیر انوشیروان محسنی بندپی استاندار تهران به محسن خرمی شریف شهردار قرچک آمده است؛ ایجاد توسعه پایدار درمناطق شهری یکی از مهم‌ترین سیاست‌گذاری‌ها در کشور بوده و امروزه مدیریت شهری نه‌فقط به لحاظ وسعت ومیزان جمعیت شهرها بلکه به لحاظ حجم وتنوع فعالیت‌ها به عنوان نهادی مهم در کشور تلقی می‌شوند. رشدو توسعه ایران نیز مدیون تلاش گسترده خادمانی است که عمر خود را برای سربلندی و سازندگی ایران قرار دادند و بسی شایسته است از تلاش‌های مداوم این افراد تقدیر گردد.

لذا این‌جانب ضمن تبریک ۱۴ تیرماه به عنوان روز شهرداری‌ها و تقدیر از تلاش‌های جنابعالی در شهرداری قرچک براین باورم که به همت خادمان مردم دراین نهادها و با بهره‌گیری ازپتانسیل‌های اقتصادی، فرهنگی و اجتماعی باتوجه به نام‌گذاری سال جاری باعنوان جهش تولید و درراستای سیاستهای دولت می‌توانیم شاهد شکوفایی در سطح استان باشیم.

ازدرگاه ایزدمنان توفیق روزافزون وتعالی بخشیدن به آرمان‌های حضرت امام(ره)، مقام معظم رهبری و عزت و سربلندی و تداوم حضوردر عرصه خدمت به ملت شریف و پرافتخار ایران و توسعه اقتدار نظام رامسألت دارم.

admin

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Next Post

جانبازان ، مظلوم ترین یادگاران دفاع مقدس / روایتی از جانباز نویسنده و هنرمند ورامینی

ج جولای 10 , 2020
رمضان صادقی مقدم دارنده بیش از ۲۰ کتب در زمینه ها و موضوعات مختلف ، هنرمند و جانباز ۲۰ درصد ، ساکن قرچک دارای ۳فرزند به گزارش خبرنگار نشریه آبرومند طی گفتگویی با رمضان سالاری مقدم جانبار هشت سال دفاع مقدس درباره کتب و آثار خود اظهار کرد : من […]