توزیع ۲۵۰ بسته کمک معیشتی به محرومین قرچک / حسینیه جعفری به فرمایش رهبرشان لبیک گفتند

به گزارش خبرنگار ورامین گستر از قرچک ، لبیک به فرمایش مقام معظم رهبری در رابطه با توذیع کمک های مومنانه در میان محرومین و دستور ستاد مبارزه با ویروس کرونا در پی برگزار نکردن مراسمات در زیر سقف کمتر از ۳ متر اعضای هیئت حسینیه جعفری بسته های مومنانه خود را توذیع نمودند.

شایان ذکر است این بسته ها شامل ۱کیلو گرم برنج ، روغن ، چایی ، قند ، حبوبات ، ماکارونی ، مرغ ، روب ، ماسک و مواد ضدعفونی است که با مساعدت جمعی از خیرین و همت این هیئت توذیع شد .

گفتنی است این هیئت هرساله در دو دهه محرم مراسم برگزار می نمود و در هر روز بیش از ۱۰۰۰ غذای گرم بین عزاداران محرم توذیع می نمود ، ولی امسال با هزینه هرساله خود را درجهت بسته مومنانه و نذر حسینی به مناطق محروم ، مراکز خیریه و نیز ایتام اهدا کرده است.

حجت الاسلام اسماعیلی در گفتگو با خبرنگار خبرگزاری تسنیم ضمن تشکر از زحمات این هیئت اظهار داشت : محرم مهد تاریخ و قلب تپنده ی اسلام است ، فناوری امام حسین بهترین و موثر ترین فناوری است ، فناوری مقاومت امام حسین (ع) ماندگار و زنده مانده و خواهد ماند

وی افزود : شرایط طوری است که می بایست حتما ضوابط بهداشتی انجام شود لذا اگر هیئتی شرایط برگزاری را ندارد بهترین کار کمک های مومنانه است.

امام جمعه قرچک : معضل کرونا شرایط اقتصادی را برای خیلی ها دشوارتر کرده است ، مخصوصا برای قشر ضعیف جامعه ، بنا به فرمایش مقام عظمی ولایت در قالب کمک های مومنانه به مناطق محروم توذیع شود.

admin

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Next Post

انتخابات آمریکا چه تاثیری بر بازار نفت دارد؟

چ سپتامبر 2 , 2020
فریدون برکشلی، رئیس دفتر مطالعات انرژی وین با اشاره به اینکه نفت شیل هم به پیچیدگی معادلات بازار نفت در شرایط کنونی افزوده است، گفت: تا زمانی که شیل محدود به بازار داخلی آمریکا بود، تولید کنندگان نفت خام‌های متعارف را خیلی نگران نمی‌کرد. اما زمانی که شیل، به تولید […]