داغ حاج قاسم هرگز سرد نخواهد شد؛ همه آماده‌ایم برای #ضربه_متقابل

شب گذشته مقام معظم رهبری در ملاقات با نخست وزیر عراق، با اشاره به ترور حاج قاسم سلیمانی در خاک عراق بیان داشتند: «آن‌ها میهمان شما را در خانه شما کشتند و صریحاً به این جنایت اعتراف کردند که این موضوع کوچکی نیست. جمهوری اسلامی ایران هرگز این موضوع را فراموش نخواهد کرد و قطعاً ضربه متقابل را به آمریکایی‌ها خواهد زد».

پس از انتشار بیانات رهبر معظم انقلاب، دوستداران حاج قاسم سلیمانی امید تازه‌ای به انتقام گرفتن از قاتل سردار دلها پیدا کردند و با داغ کردن هشتگ #ضربه_متقابل در فضای مجازی از انتظار برای انتقام سخت نوشتند.

شایان ذکر است؛ نیمه شب ۱۳ دی ماه ۹۸، سپهبد حاج قاسم سلیمانی توسط رژیم تروریست و متجاوزگر آمریکا از طریق حمله هوایی در فرودگاه بغداد و در نبردی ناجوانمردانه و بی‎دفاع به شهادت رسید. شهادت او داغی ابدی بر دل حامیان صلح و امنیت گذاشت و انگیزه‌ای برای انتقام سخت از قاتل او شد. هرچند در روزهای اول، سپاه پاسداران انقلاب اسلامی با موشک‌باران پایگاه آمریکایی عین‌الاسد زهرچشمی از آمریکایی‌ها گرفت، اما همان روز نیز رهبر معظم انقلاب این اقدام مقتدرانه را تنها یک سیلی به صورت دولت آمریکا دانستند و وعده انتقام سخت را دادند.

برخی از پست‌های کاربران را در واکنش به بیانات شب گذشته مقام معظم رهبری در ملاقات با نخست وزیر عراق مشاهده می‌کنید.

admin

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Next Post

یقینا تحریم های ظالمانه آمریکا علیه ملت ایران است

س آگوست 4 , 2020
علی خزائی فعال سیاسی جوان دیار ۱۵ خرداد در گفتگوئی با خبرنگار پایگاه خبری تحلیلی ورامین گستر از قرچک باهدف تحلیل بیانات مقام معظم رهبری در روز عید قربان اظهار کرد : مسئله ای که حضرت آقا در رابطه با تحریم مطرح فرمودند بسیار حائز اهمیت است ، وقتی که […]