دفاع مقدس نماد عزت و ایثار ملت بزرگ ایران در مقابل استکبار جهانی است

به گزارش پایگاه خبری ورامین گستر از لواسانات، حجت الاسلام والمسلمین سید سعید لواسانی ضمن دعوت از نمازگزاران به تقوی الهی و اجرای دستورات الهی و اشاره به شیوع موج سوم کرونا اظهار داشت : ویروس منحوس کرونا در ایران و جهان جولان می دهد و آمار نگران کننده است و برخی بی توجه به توصیه های بهداشتی هم خود را گرفتار می‌کنند و هم جامعه و کادر درمان را به زحمت می اندازند.

حجت‌الاسلام والمسلمین لواسانی بیان داشت : رهبر معظم انقلاب اسلامی مدظله العالی مجالس روضه حسینیه را به تنهایی اقامه می کنند و در گوشه ای می نشینند و برای جد غریبشان گریه می کنند. ما نیز باید به تبعیت از رهبر حکیم و فرزانه با دعا و تضرع به پیشگاه الهی، دعای جمعی و رعایت دستورالعمل های بهداشتی غافل نشویم.

سید سعید لواسانی با اشاره به هفته دفاع مقدس افزود : این هفته نماد عزت یک ملت بزرگ است که برای پاسداری از انقلاب اسلامی در جنگی که استکبار جهانی بر مردم ایران تحمیل کرد توانست با مدیریت جهادی و پایداری و شهید شدن استقامت کند و یکی از درس های دفاع مقدس عزم جزم برای خواستن و توانستن است.

حجت‌الاسلام والمسلمین لواسانی ادامه داد : امام راحل(ره) روح خواستن و اراده را در جوانان زنده کرد و ملت مسلمانی که تکیه گاهش خدای تعالی است با همین سرمایه و استقامت در مسیر اهداف خود در جنگ تحمیلی سربلند بیرون آمد.

سید سعید لواسانی در ادامه خطبه های خود گفت : جنگ خسارت های زیادی داشت اما در کنار آن جوهره انسان ها بروز کرد و دفاع مقدس جلوه گاه مردان و زنان بزرگ و سخت کوش شد؛ زیرا آنان برای خدا استقامت کردند و حاضر شدند جان و مال خود را بدهند اما عزت و شرف اسلامی شان لگد مال نشود.

حجت‌الاسلام لواسانی با اشاره به مشکلات اقتصادی تصریح کرد : کشور از لحاظ اقتصادی در بحران است اما با مدیریت جهادی و شجاعانه در برخورد با مفسدان اقتصادی می توانیم کشور را به سر منزل مقصود برسانیم تا از این مشکلات نجات پیدا کند.

امام جمعه لواسانات خاطر نشان کرد : تخلفات و فساد هایی در لواسان و مناطق مشابه توسط گروهی سرویس دهنده وسرویس گیرنده انجام می شودکه باشرارت درجمع آوری زمین ها و تپه ها و به منابع طبیعی و محیط‌زیست تجاوز می کنند،توسط اطلاعات و قوه قضاییه ریشه ای بررسی و راه برای متخلفان به کلی بسته خواهد شد.

admin

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Next Post

فوت بالای ۷۰ نفر بر اثر کرونا در پیشوا

ج سپتامبر 18 , 2020
به گزارش پایگاه خبری ورامین گسترحجت الاسلام باقری در خطبه های نمازجمعه شهرستان پیشوا اظهار داشت:اساسا پیشوا مرکز شهادت است در‌ این شهرستان هویت داریم بعضی ها متاسفانه هویت خود را گم کردند و درک نمی کنند در کجا زندگی می کنند و روشون نمیشه بگویند کجا زندگی می کنند. […]