دکتر نوش آبادی: بنده موافق طرح سوال از رئیس جمهور هستم و این طرح را امضا خواهم کرد.

دکتر نوش آبادی: بنده موافق طرح سوال از رئیس جمهور هستم و این طرح را امضا خواهم کرد.

دکتر نوش آبادی نماینده دیار ۱۵ خرداد اعلام کرد: بنده موافق طرح سئوال از رئیس جمهور هستم و فردا به لیست امضاکنندگان اضافه خواهم شد و اصولا اعتقاد دارم دولت باید در مقابل وضعیت آشفته اقتصادی و معیشتی مردم پاسخگو باشد و مسئولیت هر گونه اهمال و بی برنامه‌گی را در این رابطه بپذیرد.

وی با بیان اینکه مجلس در بخش نظارتی تعارف نخواهد داشت، افزود : از ابتدای آغاز بکار مجلس یازدهم پنج تذکر به وزرای دولت داده ام .

نماینده مردم ورامین، قرچک و پیشوا در مجلس شورای اسلامی در خصوص طرح سوال از رئیس جمهور گفت: امضاهای مربوط به سوال از رئیس جمهور همچنان در مجلس ادامه دارد و فعلا حدود یکصد و سی نفر امضا کرده اند و بسیاری از نماینده هایی که تاکنون موفق به امضا نشده اند در روزهای بعد این طرح را امضاخواهند کرد.

admin

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Next Post

ورامینی ها به ندای رهبری لبیک گفتند: ساختمان قرارگاه جهادی مصلی ورامین افتتاح شد

س جولای 7 , 2020
ورامینی ها به ندای رهبری لبیک گفتند: ساختمان قرارگاه جهادی مصلی ورامین افتتاح شد ساختمان اولین قرارگاه خدمت‎رسانی و فرهنگی جهادی مصلی صاحب الزمان(عج) در شهرستان ورامین افتتاح شد. به گزارش خبرگزاری تسنیم‌از ورامین، مراسم افتتاح ساختمان قرارگاه جهادی مصلی صاحب الزمان(عج) شهرستان ورامین ظهر دوشنبه با حضور امام جمعه […]