دیدار اعضاء هیئت پرورش اندام شهرستان قرچک با حجت الاسلام اسماعیلی
دیدار اعضاء هیئت پرورش اندام شهرستان قرچک با حجت الاسلام اسماعیلی
در این دیدار اعضاء هیئت پرورش اندام ضمن بیان مشکلات ورزشی و هئیت پیشنهاداتی سازنده که میتواند در جهت پیشرفت هرچه بیشتر این ورزش در سطح شهرستان موثر است ، با ایشان مطرح کردند.

به گزاش پایگاه خبری تحلیلی ورامین گستر ، حجت الاسلام اسماعیلی در این دیدار اظهار داشت :  پتانسیل ورزشی در هر شهرستان مستلزم توانمندی ، پشتکار و اتحاد افراد آن منطقه است ، اگر این سه عامل دست به دست هم دهند و استقبال مردمی نیز چاشنی آن شود در نهایت رشد در آن زمینه انجام خواهد شد.

وی افزود : شهرستان قرچک از جمله شهرستان‌هایی است که توجه بسیاری به حوزه ورزش میشود مخصوصا در حوزه فوتسال که قرچک مهد فوتسال ایران است.

امام جمعه قرچک گفت : شهرستان قرچک نیز ورزشکاران و نام آوران و قهرمانان کشوری و جهانی بسیاری دارد ، منتهی توجه‌ای که می بایست به قهرمانان و پهلوانان و نام آور ما شود ، وجود ندارد.

اسماعیلی تصریح کرد : ما نیز نقد داریم به اینکه چرا جوانان و نوجوانانی که نام آور هستند و افتخار شهرستان هستند ، دستخوش تجلیل چشم گیری از سوی مسئولین نمیشوند ، شاید این عامل باعث تشویق دیگران برای تلاش هرچه بیشتر بشود.

امام جمعه قرچک خاطر نشان کرد : با این حال ما از ورزشکاران و نام آوران تا توان داشتیم حمایت کردیم و خواهیم کرد ، هرچه توان‌ داریم در جهت انجام مطالبات آنان به پیش گرفتیم.

انتهای پیام/