دیدار اعضاء هیئت پرورش اندام شهرستان قرچک با حجت الاسلام اسماعیلی

به گزاش پایگاه خبری تحلیلی ورامین گستر ، حجت الاسلام اسماعیلی در این دیدار اظهار داشت :  پتانسیل ورزشی در هر شهرستان مستلزم توانمندی ، پشتکار و اتحاد افراد آن منطقه است ، اگر این سه عامل دست به دست هم دهند و استقبال مردمی نیز چاشنی آن شود در نهایت رشد در آن زمینه انجام خواهد شد.

وی افزود : شهرستان قرچک از جمله شهرستان‌هایی است که توجه بسیاری به حوزه ورزش میشود مخصوصا در حوزه فوتسال که قرچک مهد فوتسال ایران است.

امام جمعه قرچک گفت : شهرستان قرچک نیز ورزشکاران و نام آوران و قهرمانان کشوری و جهانی بسیاری دارد ، منتهی توجه‌ای که می بایست به قهرمانان و پهلوانان و نام آور ما شود ، وجود ندارد.

اسماعیلی تصریح کرد : ما نیز نقد داریم به اینکه چرا جوانان و نوجوانانی که نام آور هستند و افتخار شهرستان هستند ، دستخوش تجلیل چشم گیری از سوی مسئولین نمیشوند ، شاید این عامل باعث تشویق دیگران برای تلاش هرچه بیشتر بشود.

امام جمعه قرچک خاطر نشان کرد : با این حال ما از ورزشکاران و نام آوران تا توان داشتیم حمایت کردیم و خواهیم کرد ، هرچه توان‌ داریم در جهت انجام مطالبات آنان به پیش گرفتیم.

انتهای پیام/

admin

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Next Post

درباره برجام حرف و وعده خیلی شنیده ایم؛ این دفعه فقط عمل/تاکید بر اولویت مشارکت

چ فوریه 17 , 2021
به گزارش پایگاه خبری تحلیلی ورامین گستر ،هرسال به‌مناسبت سالروز قیام مردم تبریز در ۲۹ بهمن ۱۳۵۶، هزاران نفر از اقشار مختلف مردم استان آذربایجان شرقی، با حضور در حسینیه‌ی امام خمینی(ره) با رهبر انقلاب دیدار می‌کردند که به‌علت رعایت دستورالعمل‌های بهداشتی مقابله با ویروس کرونا، این دیدار از طریق […]