دیدار فرماندار پیشوا با حبیبی شهردار پیشوا

دیدارفرماندار پیشوا با شهردار

حسین عباسی فرماندار با حضور در شهرداری با حبیبی شهردار پیشوا دیدار و گفتگو کرد.

حبیبی شهردار پیشوا ضمن ابراز خرسندی از حضورفرماندار در شهرداری، به تشریح بخشی از اقدامات شهرداری در حوزه های عمرانی و خدمات شهر را در راستای جلب رضایتمندی حداکثری شهروندان پرداخت.

وی افزود: زحمات و حمایت های شخص فرماندار و مجموعه تحت پوشش وی در راستای پیشبرد اهداف مجموعه شهری پیشوا بر هیچکس پوشیده نیست و چنانچه شهرداری تاکنون خدماتی به شهروندان ارائه نموده، به پاس نگاه ریزبینانه و زحمات بی دریغ جناب آقای فرماندار به این مجموعه بوده است.

حبیبی اظهار داشت: خوشبختانه روحیه وفاق و همدلی و تفاهم در بین مجموعه شهرداری و شورای اسلامی شهر با مجموعه فرمانداری و بخشداری های تابعه یکی از بارزترین محسنات مدیریت شهری و شهرستان است که توانسته اتفاقات خوبی در رفع مشکلات شهری را رقم بزند.

All of these things can be accomplished using https://dailyiowan.com/2021/05/11/5-best-legit-essay-writing-service-in-us-that-reddit-users-love/ an urgent essay.

در این دیدار طباطبایی معاون اداری مالی،رمضانی وفامعاون شهرسازی، قنبریان مسئول حراست،زارعی مسئول بازرسی وحلیمی مسئول روابط عمومی حضور داشتند

newsnegar

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Next Post

بازدید نوش آبادی نماینده مجلس از ستاد فرماندهی نیروی انتظامی جنوب شرق استان تهران

د سپتامبر 7 , 2020
حضور دکتر نوش آبادی در ستاد فرماندهی جنوب شرق استان تهران حسین نوش آبادی نماینده مردم دیار پانزده خرداد و عضو کمیسیون امنیت ملی وسیاست خارجی مجلس شورای اسلامی، با حضور در ستاد فرماندهی نیروی انتظامی جنوب شرق استان تهران، با سردار عزیزی فرماندهی ستاد و فرماندهان شهرستان های ورامین، […]