سقوط یک کوهنورد در ارتفاعات دارآباد

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی ورامین گستر از شمیرانات، شاهین فتحی مدیر عامل هلال احمر استان تهران اظهار داشت : در ۲۹ شهریور ماه روز گذشته ساعت ۱۱ و ۱۷ دقیقه این کوهنورد جوان به علت عدم رعایت اصول ایمنی و سقوط از درخت دچار حادثه شده و تیم عملیاتی هلال احمر و پایگاه امداد و نجات دربند و قوچک بلافاصله به محل حادثه اعزام شدند.

شاهین فتحی بیان داشت : به علت صعب العبور بودن مسیر بعد از ۶ ساعت تلاش نجات گران هلال احمر و تیم امداد و نجات ،مصدوم توسط یک بالگرد به منطقه امن انتقال داده شد.

فتحی تصریح کرد : این کوهنورد برای چیدن گردو به بالای درخت رفته و از ارتفاع سقوط و هر دو دست و پای وی دچار آسیب دیدگی شدید شده است.

وی ادامه داد : پس از اقدامات اولیه درمانی کوهنورد به محل امن منتقل و در ساعت ۲۱ و ۵۰ دقیقه مصدوم به بیمارستان میلاد تهران اعزام شد.

مدیر عامل جمعیت هلال احمر استان تهران با توجه به شرایط کوهستانی و حوادث متعددی که در ارتفاعات شمیرانات به وجود می آید خاطر نشان کرد : کوه نوردان ، گردشگران و ورزشکاران نکات ایمنی را رعایت کنند تا شاهد چنین حوادث ناگواری نباشیم .

admin

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Next Post

۳۰ تن مواد اولیه تولید کود کشف شد

د سپتامبر 21 , 2020
مجتبی مرادی در گفتگو با خبرنگار ورامین گستر در بهارستان اظهار داشت با حکم قضایی یک کارگاه تولید انواع کودهای کشاورزی تقلبی قبل از عرضه در بازار در اطراف روستای ریه شهرستان بهارستان پلمپ شد. وی افزود: در این کارگاه بیش از ۳۰ تن مواد اولیه مضر و غیرمجاز تولید […]