افتتاح ۹پروژه عمرانی به مناسبت هفته دولت

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی ورامین گستر ،  محسن خرمی شریف ضمن تسلیت ایام سوگواری سید و سالار شهیدان حضرت اباعبدالله الحسین(ع) و گرامیداشت یاد و خاطره شهیدان رجایی و باهنر و هفته دولت، اظهار کرد: هفته دولت نمادي است از وحدت مردم و دولت كه اين وحدت و تلاش در جهت پيشرفت و اقتدار ايران عزيز را به دنبال خواهد داشت.

وی افزود: دولت‌مردان در حیطه‌های مختلف به ویژه درزمینهٔ گسترش روحیه انقلابی و خدمات‌رسانی در دل تمامی ایرانیان را فراهم آورند.

این مدیر شهری از افتتاح ۹پروژه عمرانی شهرداری قرچک خبر داد و افزود: شهرداری و شورای اسلامی شهر قرچک همه‌ساله در هفته دولت پروژه‌هایی را در دست اقدام دارد که در هفته دولت نیز ۹ پروژه فرهنگی، رفاهی و خدماتی با حضور مسئولین استانی و شهرستانی با اعتباری بالغ بر ۱۰ میلیارد و ۶۷۵ میلیون تومان افتتاح و به بهره‌برداری خواهد رسید.

خرمی شریف اشاره‌ای به پروژه‌های هفته دولت در شهر قرچک داشت و اظهار کرد: سرای محله ولایت ششمین سرای محله‌ای است که توسط مدیریت شهری قرچک با اعتباری بالغ‌ بر ۵۰۰ میلیون تومان از منابع مالی شهرداری به مساحت ۲۰۰ مترمربع به بهره‌برداری خواهد رسید.

وی افزود: از سال ۹۶  تا به امروز، شش سرای محله با نام‌های ۱۵ خرداد، ولیعصر(عج)، فردیس، گل‌ها، آزادگان و ولایت در مناطق مختلف شهر با اعتباری بالغ بر ۴ میلیارد و ۴۵۵ میلیون تومان به مساحت کل ۲۰۳۰ مترمربع افتتاح و به بهره‌برداری رسیده است.
شهردار قرچک گفت: دیگر پروژه، پروژه محل بارانداز پسماندهای شهری به متراژ ۱۵  هزار متر با سازه ۱۸۰۰  مترمربع با اعتباری بالغ بر ۳  میلیارد و ۷۵۰ میلیون تومان از منابع مالی شهرداری به بهره‌برداری می‌رسد.

خرمی شریف از افتتاح پارک ترافیک به متراژ مساحت کل ۱۱هزار و ۵۰۰ مترمربع و مساحت پروژه ۶۳۰۰ مترمربع با اعتباری بالغ بر بیش از ۵۰۰ میلیون تومان خبر داد و افزود: پارک ترافیک قرچک داراي تسهيلات ويژه ترافيكي، آموزشي و سرگرمي است كه باهدف آموزش مقررات ترافيك، شامل چراغ‌هاي راهنمايي، تابلوهاي راهنمايي و رانندگي، نحوه عبور از تقاطع، عبور از پل، پیست دوچرخه‌سواری، جاده سلامت، پارکینگ دوچرخه و ماشین برقی، فضای بازی کودکان و جاده براي كودكان طراحی‌شده است.
این مدیر شهری از افتتاح پارک طراوت و ولایت در این هفته خبر داد و افزود: دو پروژه پارک طراوت به متراژ ۱۰ هزار مترمربع با اعتباری بالغ بر ۸۰۰  میلیون تومان و پارک ولایت به متراژ ۱۰  هزار مترمربع با اعتباری بالغ بر ۱ میلیارد و ۱۲۰ میلیون تومان به مردم فهیم قرچک تقدیم می‌کنیم.

وی از افتتاح سالن ورزشی بانوان شهرداری قرچک در هفته دولت خبر داد و افزود: این مجموعه ورزشی در فضایی به مساحت ۱۳۰۶ مترمربع و با اعتباری بالغ بر ۷۵۰  میلیون تومان از محل اعتبارات شهرداری بناشده است که در جهت ارتقاء و رشد سرانه و فضای ورزشی در سطح شهر و به خصوص بانوان افتتاح خواهد شد.

شهردار قرچک بیان داشت: دیگر پروژه شهری، ساختمان خدمات شهری منطقه یک شهرداری قرچک است که به متراژ مساحت کل ۳۴۰ مترمربع با زیربنای ۱۶۰ مترمربع با اعتباری بالغ بر ۳۷۰ میلیون تومان افتتاح خواهد شد.

خرمی شریف در پایان بابیان اینکه بهسازی و احداث پیست دوچرخه پارک‌های ولیعصر(عج) و خیام در این هفته به بهره‌برداری می‌رسد، اظهار داشت: در هفته دولت بهسازی و احداث پیست دوچرخه پارک خیام به متراژ بهسازی ۱۸۰۰  مترمربع و طول مسیر به متراژ ۷۰۰ متر با اعتباری بالغ بر یک میلیارد تومان و بهسازی و احداث پیست دوچرخه پارک ولیعصر(عج) به متراژ ۲  هزار مترمربع و طول مسیر ۸۵۰ متر با اعتباری بالغ بر ۱ میلیارد و ۸۸۵ میلیون تومان افتتاح و به بهره‌برداری خواهد رسید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *