صاحبان اصلی تیم شهید منصوری مردم قرچک هستند

سهم دینی : مالک اصلی تیم شهید منصوری ، طرفداران این تیم و مردم قرچک هستند.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری تسنیم از قرچک ؛ رضا سهم دینی در نشستی با خبرنگاران خطاب به اصحاب رسانه اظهار داشت : یکی از مسائلی که وجود دارد این است که تیم مقاومت قرچک تبدیل شده به تیم شهید منصوری قرچک ، بدیهی ها ، مشکلات و حواشی وجود دارد که هیئت مدیره این تیم در صدد حل این مشکلات است.

وی افزود : این تیم پیشین زیر نظر ورامین بوده درحال حاضر نیز در قرچک است ، حواشی وجود دارد که می بایست رفع بشود ، بنده به همه و همه اعلام میکنم این تیم ، تیم شهید منصوری قرچک است و صاحب اصلی آن مردم قرچک هستند ، ولی باید توجه داشت که با همدلی و اتحاد باید به تنها هدفمان یعنی پیروزی این تیم در مسابقات برسیم.

مدیر عامل فوتسال شهید منصوری قرچک گفت : قرچک مهد فوتسال کشور است ، ظرفیت و توانمندی بسیار زیادی جوانان ما در زمینه ورزش فوتسال دارند با رشد و توسعه این تیم میتوانند استعدادیابی و وارد ورزش حرفه ای شوند.

سهم دینی تصریح داشت : هدفی که داریم این است که مردم بزرگوار و عزیز شهرستان قرچک با پیروزی تیم پرافتخار شهید منصوری قرچک خوشحال باشند و به تیم خودشان ببالند.

مدیر عامل این تیم تاکید کرد : امروز بنده بعنوان بردار کوچکتر از همه شما خواهش دارم که به اختلافاتی و حواشی که وجود دارد با قلم‌تان پایان ببخشید و فضا را برای توسعه و پیشرفت هرچه بیشتر تیم شهید منصوری توسعه بدید.

وی در پایان بیان کرد : بنده تا زمانی که بعنوان مدیر عامل تیم شهید منصوری قرچک هستم نمی گذارم این تیم سیاسی و به حاشیه کشیده بشود ، اهدافی داریم که مجدانه دنبال میکنیم.

انتهای پیام/

admin

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Next Post

بخشدار مرکزی پیشوا معرفی شد

س دسامبر 15 , 2020
به گزارش خبرنگار پایگاه خبری ورامین گستر از پیشوا ، با حکم استاندار تهران و طی مراسمی با حضور حسین عباسی فرماندار، رئیس دادگستری، معاونین فرماندار، دهیاران و اعضای شورای اسلامی بخش مرکزی، علیرضا رشیدیان به عنوان بخشدار مرکزی شهرستان پیشوا معرفی شد. رشیدیان تاکنون مسئولیت‌هایی همچون معاونت عمرانی فرمانداری […]