قرچک|پیام رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی بمناسبت هفته عفاف و حجاب

متن پیام بدین شرح است:

بسمه تعالی
حجاب متانتی است که فرد انتخاب می‌کند اما جامعه عطر امنیتش را احساس می‌کند.

حجاب هدیه‌ای الهی است بگونه‌ای که عیارناب عفت در آن تبلور می‌یابد و کارکردهای فردی و اجتماعی دارد و متانتی است که فرد انتخاب می‌کند اما جامعه عطر امنیتش را احساس می‌کند. آرامش روانی فردی، انسجام خانواده و تضمین جامعه را بدنبال دارد و تجلی مرزبندی جنگ درون در حجاب بیرون خودنمایی می‌کند و جلوه ویژه هنری شخصیت فرد است و نشان می‌دهد که عقلانیتش بر احساس غلبه دارد.

حجاب میزان سنجی معرفت در حلقه عبودیت بوده و متانت و عفاف درقاب حجاب، احرامی زیبا برای طواف در ساحت بندگی است و تبار معنایی حجاب در ادیان مختلف حاکی از ریشه‌دار بودن این فرهنگ غنی می‌باشد.

مجموعه اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان قرچک یاد و نام شهدای گرانقدر مسجد گوهرشاد را گرامی داشته و به بانوان محجبه، افتخارآفرین و مدافعان حریم عفت تبریک می‌گوید.

admin

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Next Post

پیشوا|لزوم راه‌اندازی بازارچه عرضه تولیدات بانوان

ش جولای 11 , 2020
عاطفه‌سادات نصیری مشاور امور بانوان و خانواده فرمانداری پیشوا: ارائه تقویم زمان‌بندی انجام طرح‌ها و برنامه‌های پیشنهادی کارگروه‌ها می‌تواند موجب برنامه‌ریزی دقیق‌تر و پیشبرد مطلوب‌تر فعالیت‌ها شود. لازم است تا شیوه‌ی اجرای برنامه‌ها و طرح‌ها نیز در تقویم زمان‌بندی لحاظ گردد تا ضمن تعیین نقش ادارات و دستگاه‌ها، میزان هزینه‌ها […]