قدرت موشکی ما ضامن عقب‌نشینی دشمنان است/ برای دفاع هیچ کمبودی نداریم

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی ورامین گستر ، با حضور سردار سرلشکر پاسدار حسین سلامی فرمانده‌کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی، آیین رونمایی از سامانه خودکار و هوشمند پرتاب‌های پیوسته و متوالی موشک‌های بالستیک دوربرد (تیربار موشکی) نیروی هوافضای سپاه، صبح امروز (چهارشنبه) برگزار شد.

جدیدترین خبرها و تحلیل‌های ایران و جهان را در کانال تلگرامی پایگاه خبری تحلیلی ورامین گستربخوانید. (کلیک کنید)

جدیدترین خبرها و تحلیل‌های ایران و جهان را در کانال اینستاگرامی پایگاه خبری ورامین گستر بخوانید. (کلیک کنید)

فرمانده‌کل سپاه در این آیین، با بیان اینکه انقلاب اسلامی ایران امروز در حال رشد، توسعه، گسترش و غلبه بر دشمنان است، گفت: از سوی دیگر دشمنان ما با انحطاط و زوال قدرت روبه‌رو هستند و هر روز که می‌گذرد شتاب و شیب این زوال تندتر می‌شود؛ اما هنوز تهدیدات دشمن پابرجا است.

وی با هشدار نسبت به اینکه حتی هنگامی که دشمن در حال متلاشی شدن و فروپاشی است باز هم مانند یک ساختمان بلند در حال فروریزی، خطرناک است، گفت: باید کاملاً مراقب و هوشیار باشیم و بر استعداد، ظرفیت و قابلیت دفاعی و بازدارندگی خود بیفزاییم.

فرمانده‌کل سپاه قدرت موشکی ایران اسلامی را تولد و تراکم اراده ملت ایران توصیف و با تأکید بر اینکه “زمانی که موشک‌های ما به پرواز در می‌آیند، پیکره دشمن می‌لرزد”، تصریح کرد: این ستون مستحکم خیمه بازدارندگی و دفاع اطمینان‌بخش نظام ما و قدرتی مهیب است که با آن اراده سیاسی نظام به دشمن نشان داده و در صورت نیاز به او تحمیل می‌شود.

سرلشکر سلامی توان اطمینان‌بخش موشکی را ضامن تداوم حیات و بازدارندگی نظام عنوان و تأکید کرد: به‌فضل الهی ما روز به روز شاهد درخشش‌های جدید در این عرصه هستیم و امروز نیز شاهد یک پدیده نو و یک دستاورد جدید با عنوان قابلیت پرتاب همزمان یا متوالی موشک با فاصله‌های زمانی دلخواه هستیم که این گونه پرتاب‌ها از لحاظ عملیاتی و تاکتیکی ارزش‌های افزوده زیادی برای ما به‌همراه خواهد داشت.

فرمانده‌کل سپاه در ادامه با اشاره به خباثت‌ها و توطئه‌های دشمنان علیه انقلاب اسلامی و ملت ایران و ضرورت آمادگی تمام‌عیار و مستمر برابر تهدیدات، خطاب به فرماندهان و رزمندگان نیروی هوافضای سپاه تأکید کرد: دستهای شما همواره روی ماشه باشد؛ شاهدیم که دشمنان گاهی بر طبل تهدید می‌کوبند؛ باید مهار و سیطره روانی و تسلط فنی، تکنیکی، تاکتیکی، عملیاتی و استراتژیک نظام را به آنان ثابت کنیم، بدون این سیطره نمی‌توانیم آزاد و آرام زندگی کنیم.

سرلشکر سلامی همچنین با تأکید بر اینکه “قدرت موشکی ما ضامن عقب‌نشینی دشمنان است”، گفت: تا به امروز هم این قدرت در صحنه‌های مختلف اعم از مبارزه با داعش، مبارزه با ضدانقلاب در غرب کشور و در مناطق دوردست و نیز اسقاط اراده و انصراف دشمن از تهدید نظام و ملت ایران کارکرد و تأثیرات خود را به‌خوبی نشان داده است.

فرمانده‌کل سپاه در پایان با قدردانی از مجاهدت‌های فرماندهان، رزمندگان و تلاشگران عرصه موشکی در به ثمر نشاندن دستاوردهای این عرصه اقتدارآفرین و توسعه و گسترش قدرت نظام اسلامی، خطاب به ملت ایران تأکید کرد: به مردم عزیز و شریف ایران اطمینان می‌دهیم قدرت ما فائقه است؛ ما همیشه پیروزیم و برای دفاع از حیثیت، شرف، استقلال، منزلت و کرامت این ملت عزیز هیچ نگرانی و کمبودی نداریم و پیشمرگ و فدایی‌شان هستیم. آنها با آرامش خاطر زندگی کنند.

انتهای پیام/+

admin

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Next Post

تشکیل "قرارگاه ۱۷ ربیع" برای کنترل قیمتها

پ نوامبر 5 , 2020
به گزارش پایگاه خبری تحلیلی ورامین گستر ، سردار سرلشکر پاسدار حسین سلامی فرمانده‌کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی، در حاشیه نشست هماهنگی و هم‌افزایی ظرفیت‌های سپاه و بسیج و دستگاههای نظارتی و اجرایی برای کنترل قیمتها و مبارزه با گرانفروشی‌ها و لبیک به منویات مقام معظم رهبری، که شب گذشته برگزار […]