قرچک| ‍۵ هزاروسیصد نو آموز قرچکی درپایگاههای سنجش موردارزیابی قرار می گیرند

‍ ‍ ۵ هزاروسیصد نو آموز قرچکی درپایگاههای سنجش موردارزیابی قرار می گیرند

بختیاری گفت: در سال تحصیلی پیش رو ۵ هزارو سیصد دانش آموز در سه پایگاه سنجش سلامت مورد ارزیابی قرار می‌گیرند و پیش‌بینی می‌شود با توجه به وجود ویروس منحوس کرونا تا مهرماه نیز ادامه یابد.
وی افزود: رعایت پروتکل های بهداشتی اولویت کاری همکارانم در پایگاههای سنجش سلامت است، شهروندی که پروتکل های بهداشتی رعایت نکند از ارائه خدمات به آن شهروند معذور هستیم..
وی بیان داشت: هنگام سنجش نوآموزان با استراس مواجه می شوند مربیان و مسئولین سنجش می بایست وقت زیادی جهت دریافت پاسخ از نوآموزان اختصاص دهند.
وی تصریح کرد: نو آموزان کاها مشکلاتی دارند در پاسخگویی به خانواده‌ها رعایت مسایل عمومی را داشته باشد و آرامش خانواده ها را به هم نزنید که منجر به تنش در فضای پایگاه سنجش شود.
این مسوول تاکید کرد: مسئولین پایگاه های سنجش نهایت تکریم ارباب رجوع را با خانواده ها داشته باشید و با روی باز از خانواده ها استقبال کنند، جهت حضور در پایگاه سنجش زمان خاصی را به خانواده ها اختصاص دهید تا تجمع بی مورد صورت نگیرد.
وی در پایان گفت: محل پایگاه های سنجش سلامت قبل از ورود نو آموزان و خانواده ها ضدعفونی می شود تا مشکلی شهروندان را تهدید نکند.

admin

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Next Post

سؤال و تفحص حق مجلس است اما توهین ولی توان مقابله با آن وجود دارد و دشنام جایز نیست

ی جولای 12 , 2020
حضرت آیت الله خامنه‌ای: این گسترش مجدّد کرونا یک غم عمیقی را در انسان به وجود می‌آورد. اینی که انسان تلویزیون را باز کند ببینید میگوید که امروز ۱۸۰ نفر، دیروز، چند روز پیش، دویست نفر، دویست و بیست نفر، خیلی انسان دل‌شکسته میشود، خیلی غصّه‌دار میشود. در یک شبانه‌روز […]