مدیر آموزش وپرورش شهرستان پیشوا از تکمیل پروژه های در دست ساخت و تکمیل بازسازی مدارس خبر داد

مدیر آموزش وپرورش شهرستان پیشوا از تکمیل پروژه های در دست ساخت و تکمیل بازسازی مدارس خبر داد

به گزارش دفتر اطلاع رسانی و روابط عمومی مدیریت آموزش و پرورش شهرستان پیشوا ، رحیم جهانی مدیر آموزش و پرورش با ارائه گزارشی از روند ساخت پروژه های این مدیریت ، بیان کرد: به همت خیرین و اداره کل نوسازی مدارس تهران تمامی پروژه های شهرستان در حال تکمیل است و حتی پروژه های که چند سالی بدلایل مختلف متوقف شده بود ، روند ساخت و ساز آن نیز آغاز شده است.

مدیر آموزش و پرورش با اشاره به سرانه ورزش در شهرستان گفت : با افتتاح دو سالن ورزشی در مدارس و همچنین سالن ورزشی خیری در روستای طارند ، سرانه ورزشی شهرستان روند افزایشی بهتری پیدا خواهد کرد.

جهانی بیان کرد: یکی از مهمترین اقدامات انجام شده توجه به بچه های خاص شهرستان بود که با کمک خیرین ، آموزشگاه استثنایی بزودی آماده بهره برداری خواهد شد.

مدیر آموزش و پرورش با اشاره به تراکم دانش آموزی در برخی نقاط شهرستان ، گفت: در شهرک مسکن مهر ۱۲۳۲ واحدی ، دو آموزشگاه ۲۲ کلاسه با حدود ۹۰ درصد پیشرفت در حال تکمیل می باشد.

جهانی خاطرنشان کرد: مساعدت خوب خیرین ، مجمع خیرین مدرسه ساز شهرستان و اداره کل نوسازی مدارس تهران روند ساخت این پروژه ها را با سرعت خوبی پیش برد که از عوامل پیگیری کننده و همکاری آنها تقدیر و تشکر می نمایم.

گفتنی است در جریان پیگیری پروژه ها ، دیدار حسین عباسی فرماندار شهرستان به همراه رحیم جهانی مدیر آموزش و پرورش با علی شهری مدیر کل نوسازی تهران برگزار و ضمن تقدیر از همراهی خوب اداره کل نوسازی ، در این جلسه در خصوص ساخت مدرسه ای توسط کمیساریای عالی پناهندگان بحث و تبادل نظر شد.

admin

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Next Post

انتصاب رییس هیئت ورزش روستایی و بازی های بومی و محل

پ جولای 16 , 2020
جواد آفتابی به پیشنهاد محسن خادمی رییس اداره ورزش و جوانان شهرستان قرچک، طی حکمی از سوی هیئت استان تهران بعنوان رییس هیئت ورزش روستایی و بازی های بومی و محلی شهرستان قرچک منصوب شد