مسئول بخش تخصصی قلب درمانگاه دارالشفاء قرچک عنوان کرد: ارائه خدمات نوین با امکانات بروز در جهت رضایتمندی شهروندان

وی گفت: ما در بخش قلب این درمانگاه که شامل بخش های درمانی قلب، فیزیوتراپی، کاردرمانی و مامایی می باشد با ۸ پزشک متخصص و فلوشیپ قلب و همچنین پزشک فوق تخصص قلب اطفال و جنین در حال خدمت رسانی می باشیم و در جهت رضایتمندی شهروندان خدمات نوین را با امکانات بروز ارائه می نماییم.

پاسبان افزود: در بخش درمانی قلب بیماران همه روزه در دو نوبت صبح و عصر به پزشک قلب مراجعه می کنند.

وی ادامه داد: در این بخش خدماتی همچون نوار قلب، اکو قلب، تست ورزش، هولتر نوار قلب و هولتر فشار خون ارائه می شود و همچنین اکو قلب جدید این بخش که به تازگی خریداری شده بروز بوده و از قدرت تشخیص و دقت بسیار بالایی برخوردار می باشد.

وی در خصوص حضور پزشک فوق تخصص قلب اطفال و جنین در این بخش گفت: با حضور این پزشک اکو جنین، اکو اطفال و اکو بیماریهای مادرزادی قلب انجام می گردد.

مسئول بخش تخصصی قلب درمانگاه عنوان کرد: قسمت فیزیوتراپی شامل ۱۱ کابین الکتروتراپی که مجهز به تجهیزات الکتروتراپی و دستگاه های لیزر و مگنت و مادون قرمز می باشد و همچنین دو فریم تمرین درمانی و امکانات فضای مکانوتراپی نیز شامل فضای مجزا، پارالل و ترکشن( دستگاه کشش کمر و گردن) و تجهیزات مکانوتراپی می باشد و دیگر اینکه در بخش فیزیوتراپی در دو نوبت صبح و عصر همه روزه غیر از ایام تعطیل توسط کارشناسان فیزیوتراپی (ندا بیات و عباس پیری) خدمات ارائه می گردد.

پاسبان ادامه داد: قسمت کار درمانی برای بیماران ناتوان جسمی و ذهنی و معلولین نیز در این بخش فعال است.

وی گفت: در بخش مامایی نیز خدماتی شامل بهداشت مادر و کودک، تنظیم خانواده، معاینه زنان، تست پاپ اسمیر و NST جنین(نوار قلب جنین) ارائه می شود که همه روزه از ساعت ۱۱ صبح الی ۱۷ عصر توسط کارشناسان مامایی (نیلوفر گلستانی و سهیلا فارسی) فعال می باشد.

مسئول بخش تخصصی قلب درمانگاه اظهار داشت: بخش قلب این درمانگاه در دوره مدیریت آقای محسن کهزادی ساخته و تجهیز شده و تاکنون خدمات بسیاری به شهروندان ارائه شده است و ماهانه حدود ۵۰۰۰ بیمار به این بخش مراجعه کرده و از خدمات این بخش بهره مند می شوند.

گفتنی است در بخش قلب دکتر حمید شاهرخی، دکتر محسن آزادی، دکتر علی اکبر جامی(فوق تخصص قلب اطفال و جنین)، دکتر ایمان فرهنگ فر، دکتر الهام پیروز، دکتر شیده شاکرزاده و دکتر علیرضا قربانی حضور دارند.

admin

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Next Post

آمریکا امروز در حوزه بین المللی منزوی شده است

پ اکتبر 1 , 2020
به گزارش پایگاه خبری تحلیلی ورامین گستر از تهران ، سید حسین نقوی حسینی اظهار داشت : شرایط بین المللی جمهوری اسلامی ایران در حال حاضر به این صورت است که آمریکایی ها تمام توانشان را گذاشته اند تا ایران را منزوی کنند و در نهایت موفق نشده اند در […]