مشکلات آب رسانی به روستای قلعه سین پیشوا برطرف شد

مشکلات آب رسانی به روستای قلعه سین پیشوا برطرف شد

حمیدرضا نامداری مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب جنوب شرقی استان تهران گفت: با تلاش شبانه‌روزی همکاران وضعیت روستاها مشخص و تمامی نقاط ضعف و مشکلات آب‌رسانی ظرف مدت ۱۰ روز شناسایی‌ و جهت برطرف شدن این موارد برنامه ریزهای لازم انجام شد.

مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب جنوب شرقی استان تهران در خصوص مشکلات آب‌رسانی روستای قلعه سین پیشوا، اظهار داشت: این روستا بالغ‌بر ۴۰۰۰ نفر جمعیت دارد که با کاهش آبدهی دوحلقه چاه آن شاهد افت فشار و در برخی مواقع قطعی آب در این روستا بودیم و مشکلات در چند سال گذشته شدت گرفته است.

نامداری خاطرنشان کرد: بلافاصله پس از اطلاع از مشکلات آب‌رسانی روستا قلعه سین اقدامات و برنامه‌ریزی‌های لازم در این راستا انجام شد و با بهره‌برداری از چاه هلال‌احمر و افزایش قطر خط انتقال به این محل هم‌اکنون شاهد جلب رضایت ساکنین این روستا از وضعیت آب‌رسانی هستیم.

وی از روستائیان قلعه سین تقاضا نمود در راستای حفظ کیفیت،استمرار ارائه خدمات و تضمین وضعیت کمی نسبت به معرفی انشعابات غیرمجاز آب دراین روستا با شرکت آبفا همکاری نمایند.

admin

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Next Post

اصلاح ساختار هندسی معابر قرچک برای کنترل بار ترافیکی انجام شد

د جولای 6 , 2020
اصلاح ساختار هندسی معابر قرچک برای کنترل بار ترافیکی انجام شد به گزارش روابط عمومی شهرداری قرچک، محسن خرمی شریف شهردار قرچک با اشاره به اینکه اصلاح هندسی معابر سطح شهر باهدف کنترل بار ترافیکی انجام می‌شود، اظهار داشت: اساسی‌ترین مسئله در حوزه حمل‌ونقل، اصلاح هندسی معابر، میدان‌ها و تقاطع‌های […]