ملت ایران با ایستادگی پای باورهای خود پیروز همه میدان‌ها است

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری ورامین گستر حسین عباسی فرماندار شهرستان پیشوا در صبحگاه مشترک نیروهای مسلح اظهار داشت:دوران دفاع مقدس برای ملت ایران افتخار و عظمت آفرید و اقتدار امروز کشور را مدیون آن هستیم، هر آنچه امروز در عرصه‌های مختلف به آن دست یافته‌ایم مرهون ایستادگی مردم به‌ویژه شهدا و ایثارگران هشت سال جنگ تحمیلی است.

وی افزود:دفاع همچنان ادامه دارد و تا روزی که ملت ایران بر سر باورها، اعتقادات و ارزش‌های خود ایستاده‌ در همه میدان‌ها پیروز است ، با هدایت‌های داهیانه رهبر معظم انقلاب پیروزی‌های مردم غیرتمند ایران اسلامی ادامه خواهد داشت که نمونه‌های آن را با شکست‌های مفتضحانه اخیر آمریکا شاهد بودیم.

فرماندار پیشوا گفت : از همه افرد و گروه‌هایی که در دوران شیوع کرونا کمک کردند خسارت‌های بیماری کمتر شود تشکر می‌کنم ، نمونه‌ها و صحنه‌هایی از دفاع مقدس را در دوران کرونا شاهد بودیم که در آن گروه‌های مردمی و مسئولان با کار جهادی پا به میدان مبارزه با این ویروس و کاهش خسارات آن گذاشتند.

عباسی بیان کرد : هر زمان که براساس باورها و ارزش‌ها و در جهت خدمت به مردم حرکت کنیم در واقع در میدان جهاد و مبارزه و در مسیر تقویت فرهنگ ایثار و شهادت قدم نهاده‌ایم.

admin

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Next Post

بازدید فرماندار از پروژه «رسا نیروی مهام»

س سپتامبر 22 , 2020
به گزارش پایگاه خبری ورامین گستر از پیشوا فرماندار پیشوا گفت: این نیروگاه با ظرفیت تولید برق ۸ مگاوات و با اعتبار حدود ۱۰۰ میلیارد تومان در ۳ هزار مترمربع زمین احداث و تکمیل شده و از اواسط هفته آینده به بهره‌برداری می‌رسد.  وی افزود: نیروگاه برق پیشوا در بدو […]