نخستین سوله چندمنظوره مدیریت بحران روستایی شهرستان قرچک

پیشرفت ۶۰ درصدی نخستین سوله چندمنظوره مدیریت بحران روستایی شهرستان قرچک
فرماندار قرچک از روند اجرای عملیات ساخت نخستین سوله چندمنظوره مدیریت بحران روستایی شهرستان در روستای ولی‌آباد بازدید و از پیشرفت فیزیکی ۶۰ درصدی این پروژه خبر داد.

The previous part, the testimonials

After all, they understand how to write

is their only hope for being taken seriously in academic

The thesis

They need to know about the many online essay writing companies offering various types dailyiowan of solutions for their pupils to be certain that they aren’t left behind.

statement normally outlines exactly what the entire essay is about, although the topic of an expository essay can change from one instructor to another.

circles.

research papers that are really impressive.

is the point where the term paper outline finishes.

بهمن خطیبی:
ساختمان و سوله چندمنظوره مدیریت بحران این روستا شامل یک ساختمان دو طبقه با کاربری اداری که هر طبقه حدود ۳۵۰ متر مربع مساحت دارد و یک سالن(سوله) به متراژ حدود ۷۵۰ متر مربع است که با اعتباری بالغ بر ۴۳ میلیارد ریال احداث خواهد شد.
ساختمان اداری این سوله نیز دارای اتاق‌های آموزشی، سالن اجتماعات، اتاق پزشک، اتاق امداد و نجات، اورژانس، آتش‌نشانی، داروخانه، انبار تجهیزات امدادی و اضطراری و نیز پارکینگ خودروهای امدادی و … است که هم در زمان بحران و هم در شرایط عادی قابل استفاده و کاربردی است.
سوله بحران نیز به عنوان زمین والیبال، بسکتبال، فوتسال، سالن کشتی، جودو و ورزش‌های رزمی قابل استفاده خواهد بود.

newsnegar

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Next Post

مسئول بخش تخصصی قلب درمانگاه دارالشفاء قرچک عنوان کرد: ارائه خدمات نوین با امکانات بروز در جهت رضایتمندی شهروندان

د سپتامبر 28 , 2020
وی گفت: ما در بخش قلب این درمانگاه که شامل بخش های درمانی قلب، فیزیوتراپی، کاردرمانی و مامایی می باشد با ۸ پزشک متخصص و فلوشیپ قلب و همچنین پزشک فوق تخصص قلب اطفال و جنین در حال خدمت رسانی می باشیم و در جهت رضایتمندی شهروندان خدمات نوین را […]