هزینه بالای استفاده از اینترنت و تخلف اپراتورها در محدود کردن بسته ها چیزی نیست که قابل اغماض باشد

حسین نوش آبادی نماینده مجلس در مراسم تجلیل از خبرنگاران دشت ورامین اظهار نمود : هزینه بالای استفاده از اینترنت باتوجه با گره خوردن کسب و کار و حتی آموزش مردم به این بستر، جزو مسائل معیشتی و مهم برای جامعه است.
تخلف اپراتورها در محدود کردن بسته ها و نتیجتا بالارفتن هزینه های مردم، چیزی نیست که قابل اغماض باشد.

عضو کمیسیون عالی امنیت فضای مجازی کشور با اشاره به اینکه هر روز شاهد پیام های متعدد اعتراض آمیز از سوی مردم نسبت به افزایش قیمت اینترنت هستم ، وظیفه دارم نگرانی و‌دغدغه مردم و کاربران را به گوش شما برسانم
نگذارید در شرایط کرونا و افزایش استفاده کاربران از فضای مجازی، هزینه مضاعفی بر دوش مردم وارد شود
عضو‌کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس تاکید کرد
در آستانه بازگشایی مدارس هستیم و باتوجه به رویکرد ستاد ملی کرونا مبنی بر تقویت اموزش های مجازی، نیاز دانش اموزان به اینترنت افزایش پیدا می کند و باید هرچه سریعتر قیمت ها و بسته ها به حالت قبل بازگردد تا فشار مالی روی خانواده ها کمتر شود.

آقای جهرمی هم تاکید کرد علاوه بر ارسال پرونده تخلفات اپراتورها به تعزیرات، در دولت پیرامون بالابردن سقف جریمه اپرتورها مصوبه ای داشتیم تا تنبیه‌هات، عبرت اموز باشد و اصرار بر این است که هزینه های اضافه ای که از مشترکین کم شده با پیگیری رگولاتری به مردم بازگردد.
وی افزود: پرونده تخلف اپراتورها پیگیری می شود و اجازه نمی دهیم در شرایط کرونایی و افزایش استفاده کاربران از فضای مجازی، هزینه مضاعفی بر دوش مردم وارد شود.
طبق امار بورس اپراتور همراه اول در یکسال گذشته ۳۶۰۰میلیارد تومان سود داشته و نمی شود به بهانه بالارفتن هزینه ها مردم را تحت فشار قرار داد.

admin

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Next Post

خبرنگاران تاثیر گزارترین اقشار جامعه هستند / اولویت برگزاری مراسمات محرم با اماکن روباز است

ی آگوست 9 , 2020
به گزارش پایگاه خبری تحلیلی ورامین گستر ، حجت الاسلام سید کمیل موسوی در این نشست اظهار داشت : در طول این چهل سال تاسیس اداره تبلیغات اسلامی در دشت ورامین برای اولین بار است که نشست خبری انجام میشود و باعث تاسف است چرا در این موضوع بخصوص و […]