همایش بزرگ وارثان ذوالفقار در شهرستان قرچک

به گزارش خبرنگار ورامین گستر، در ایام الله دهه مبارک فجر و چهل و دومین سالگرد پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی ایران و در راستای هماهنگی و اقتدار نیرو های مردمی بسیج همایش بزرگ وارثان ذوالفقار در شهرستان قرچک برگزار شد.

سرهنگ صمد سلطانی فرمانده سپاه ناحیه پانزده خرداد شهرستان قرچک در همایش وارثان ذوالفقار اظهار داشت: تبریک و تهنیت عرض می کنم نام و یاد شهدای انقلاب اسلامی ایران، انقلاب اسلامی ایران محصول تفکرات حضرت فاطمه زهرا(س) چرا که شجاعت نیروهای نظامی و انقلابی کشور بر گرفته از همان مکتب است.

وی گفت: انقلاب اسلامی ایران تفکر مقاومت را به تمام دنیا صادر کرده است، و کشور های مسلمان نیز از این تفکر میروی می کند و در این مسیر نیز موفق هستند.

سلطانی تصریح کرد: نیروهای نظامی کشور هر روز با اقتدار پا به عرصه می گذارند و این اقتدار برگرفته از خون پاک شهیدان انقلاب اسلامی ایران است.

فرمانده سپاه پانزده خرداد در پایان تاکید کرد : این مراسم فراخوان نیرو های مردمی بسیج بوده و هم زمان با این مراسم پنجمین مرحله کمک های مومنانه نیز در شهرستان انجام می شود و ۱۵۰۰بسته معیشتی در ایام الله دهه مبارک فجر بین مردم نیازمند و اقشار کم در آمد توزیع خواهد شد.

newsnegar

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Next Post

حضورسردار نصرت الله سیف جانشین عملیات سازمان بسیج کشور در همایش وارثان ذوالفقار شهرستان قرچک

پ فوریه 4 , 2021
به گزارش خبرنگار پایگاه خبری ورامین گستر ، سردار نصرت الله سیف جانشین عملیات سازمان بسیج کشور در همایش وارثان ذوالفقار شهرستان قرچک اظهار داشت: کشور در دهه ای قرار گرفته است که بزرگترین افتخارات تا به امروز بدست آورده است، اگر به تاریخ این انقلاب نگاه کنید می بینید […]