وظیفه خطیر و حساس خبرنگاری و اطلاع‌رسانی، در توسعه فرهنگی جامعه و بسترسازی پیشرفت همه‌جانبه نقشی ارزشمند و بی‌بدیل دارد.

وظیفه خطیر و حساس خبرنگاری و اطلاع‌رسانی، در توسعه فرهنگی جامعه و بسترسازی پیشرفت همه‌جانبه نقشی ارزشمند و بی‌بدیل دارد.

خبرنگار را می‌توان نبض تپنده جامعه‌ای دانست که نقشی فراتر از اطلاع‌رسانی بر عهده دارد و رسالتش صدای رسای مردم بودن، مقابله با کژی‌ها، دفاع از منافع ملی، تعالی‌بخش فرهنگ و تقویت اعتماد اجتماعی و روحیه امید است.

اینجانب ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهدای گرانقدر اطلاع‌رسانی و خبر به ویژه خبرنگار شهید محمود صارمی، فرا رسیدن ۱۷ مرداد بعنوان روز خبرنگار و تقارن آن با عید سعید غدیر خم را به عموم فعالان این عرصه در کشور، بخصوص خبرنگاران و کلیه تلاشگران عرصه رسانه در جنوب‌شرق استان تهران تبریک و تهنیت عرض نموده و با تقدیر از همراهی آنان در انعکاس اخبار و رویدادهای خبری شهرستان قرچک، از درگاه حضرت احدیت توفیقات روز افزون تمامی این عزیزان را در راه ایفای رسالت حرفه‌ای مسئلت دارم.

admin

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Next Post

خندوانه آبان پخش می‌شود

ج آگوست 7 , 2020
به گزارش پایگاه خبری ورامین گستر در این چند روز چراغ سبزی از سوی رامبد جوان روشن شد وقتی خبری از برنامه مجازی  “استندآپ‌ شو” نشد. چرا که روابط‌عمومی “ساترا” همان موقع در جریان شایعه پراکنی ها در گفت‌وگویی به خبرنگار  خبرگزاری تسنیم  اعلام کرد توقف “استندآپ‌ شو” رامبد جوان […]