وظیفه ما دفاع از کشور و ملتمان است/ برای جانفشانی آماده‌ایم

به گزارش پایگاه خبری ورامین گُستر ،

به نقل از شبکه المنار، سید حسن نصرالله اظهار داشت ما دفاع از کشور و ملت خود را هنگامی که مورد تعدی قرار گیرند، وظیفه خود می دانیم.

نصرالله که به مناسبت سومین شب عزاداری سید و سالار شهیدان حضرت امام حسین(ع) سخن می گفت، خاطر نشان کرد ایالات متحده آمریکا با قدرت و سلاح و ارتش و سازمان اطلاعات خود در بسیاری از مناطق جهان دخالت می کند، آیا از آمریکا خواسته شده در امور کشورها دخالت کند؟

وی با انتقاد از سکوت در برابر اقدامات تجاوزکارانه آمریکا افزود آمریکا می تواند جنگ به راه اندازد و استخوان کودکان در یمن را خُرد کند و آن وقت تو نمی توانی کلمه ای را بر زبان بیاری که تجاوزگری را محکوم کند، از حزب الله می خواهند در منطقه دخالت نکند، در حالی که این همه کشور با پول و سازمان اطلاعاتی خود در لبنان دخالت می کنند.

نصرالله خطاب به آمریکایی‌ها گفت چه کسی به شما حق داده در امور کشورها دخالت کنید و جنگ به راه اندازید و آنگاه به ما و دیگران اجازه کمک به این کشورهایی که شما به آنها تجاوز می‌کنید، نمی‌دهید؟

وی اظهار داشت : هنگامی که خواستار کمک از جمهوری اسلامی ایران می‌شویم، باید در چارچوب امکانات خود آن را درخواست کنیم و اینگونه از هر گروهی درخواست کنیم.

نصرالله گفت هنگامی که شما از ملت فلسطین حمایت می‌کنید یا به سوریه می روید تا با گروههای تروریستی مسلح بجنگید، آیا این در راستای منافع عالی ملی قرار دارد یا خیر؟ ما همچنان برای جانفشانی و فداکاری آماده‌ایم.

دبیرکل حزب الله همچنین درگذشت آیت الله تسخیری مشاور مقام معظم رهبری را تسلیت گفت.

 

admin

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Next Post

حزب الله لبنان یک فروند پهپاد رژیم صهیونیستی را ساقط کرد

ی آگوست 23 , 2020
  به گزارش پایگاه خبری تحلیلی ورامین گستر به نقل از شبکه خبری المنار ، روابط عمومی حزب الله لبنان با صدور بیانیه‌ای از ساقط کردن یک فروند په‍پاد رژیم صهیونیستی در شهرک «عیتا الشعب» (در مرز لبنان و فلسطین اشغالی ) خبر داد. روابط عمومی حزب الله لبنان در بیانیه […]