کسانی که رفیق و تسلیم آمریکا هستند حتما با صهیونیست ها سازش می کنند

 

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری ورامین گستر در پاکدشت، حجت الاسلام و المسلمین حسن لزومی امام جمعه پاکدشت در خطبه های عبادی سیاسی این هفته نمازجمعه با اشاره به برخی تن نازی دشمنان اسلام در برابر خونخواران و قاتلان کودکان و زنان و مردان بی گناه جهان، اظهارداشت: امروز اگر صحبتی به اسم سازش می آید، سازش مردم مسلمان دو کشور بحرین و امارات نیست، بلکه سازش سران آنهاست که سالها مخفی بوده و اکنون علنی کرده اند.
وی افزود: بیان این سازش ها نگران کننده نیست زیرا کشوری چون بحرین که یک دهم استان تهران است مسئله ی نیست، سران امارات و بحرین اگر روزی سرنیزه را از روی گردن مردم بردارند معلوم می شود چه سازشی صورت گرفته؛ خود مردم نشان می دهند که یک مسلمان با دشمنان اسلام هیچگاه سازش نمی کنند.

امام جمعه پاکدشت در ادامه افزود: این کشورها با نیم نگاهی به تاریخ عاقبت خود را در مورد کشورهای مشابه خود چون مصر خواهند دید که مردم چگونه در مقابل دولت های کافر خود ایستادند.

لزومی تصریح کرد: این توافق ها هیچ تاثیری بر اعتقاد جمهوری اسلامی ایران ندارد بلکه آنان باید هراس خود را بیشتر کنند، وقتی نخست وزیر انگلیس به بحرین و یا امارات می رود و تعیین تکلیف می کند، همه چیز معلوم بر جهان روشن شد.
وی در ادامه به آغاز هفته دفاع مقدس اشاره کرد و افزود: صدام را ببینید که چگونه با همه تجهیزات خود و کمکهای علنی شرق و غرب به ایران اسلامی حمله کرد و گفت که ۱۰روزه به تهران می رسد؛ حالا باید ببینید او کجاست و کمکها ی جهان، چگونه هیچ شد در مقابل رشادتهای شهدا و جانبازان و ایثارگران ایران و مسئولان باید قدر این رشادتها را بدانند.
لزومی تصریح کرد: بنیانگذار جمهوری اسلامی ایران گفت، مسئولی که خانواده شهدا، شهیدان و جانبازان و ایثارگران را فراموش کند، دچار عذاب الهی می شود.
وی بیان کرد: آثار ۸سال دفاع غرور آفرین در رشادتهای شهدا و جانبازان و ایثارگران نهفته است، پای صحبت های خانواده هایشان و خودشان بنشیند و مشکلات شان را مرتفع کنید و هرگز مسیر انقلاب را فراموش نکنیم.

وی گفت: خانواده های شهدا هیچگاه گله ی از انقلاب نکردند و فقط گفتند جوانان مان را به جبهه میفرستیم تا روزی رهبرمان فکر نکند تنها مانده چون خود ما هم هستیم و تنهایشان نمی گذاریم.

امام جمعه پاکدشت گفت: از ابتدای نهضت امام خمینی (ره) که از سال ۴۲ آغاز شد، نهضت امام حسین(ع) مسیر این انقلاب را تعیین کرد؛ تمام نقش آفرینی ها و عاشقانه های ۸سال دفاع مقدس و شهدای امنیت و مدافع حرم بی شباهت به آن روزها نیست؛ اگر دفاع شهدا نبود معلوم نبود که چه بلایی بر سر ما می آمد.
انتهای پیام/

admin

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Next Post

ایثار و مقاومت 8 سال دفاع مقدس ثمر عزت، استقلال، قدرت و امنیت امروز است

ج سپتامبر 18 , 2020
به گزارش خبرنگار پایگاه خبری ورامین گستر در پردیس، حجت الاسلام والمسلمین سید حسین حسینی ضمن دعوت از نمازگزاران به تقوی الهی و اجرای دستورات الهی و اشاره به اهداف شوم سند ۲۰۳۰ اظهار داشت : علت مخالفت با سند ۲۰۳۰ برای دفاع از استقلال ایران است. چون سند ۲۰۳۰ […]