۲۰۰۰ کیلوگرم کره احتکار شده در قرچک

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری ورامین گستر از قرچک بهنام میرزایی در این باره اظهار داشت : بازرسین اداره صمت طی مراجعه به یک واحد انبار پخش لبنیات مقدار ۲۵۶۵ کیلوگرم کره خوراکی کشف و ضبط کردند.

وی افزود : ماموران اداره صنعت ، معدن و تجارت پس از اطلاع مردمی به محل حاضر شدند ، پس از بازدید از محل کالاها توقیف و انبار مربوطه پلمپ شد.

رئیس اداره صمت گفت :  با توجه به اینکه این انباز در سامانه انبارها ثبت نشده، احتکار منظور میگردد و تشکیل پرونده داده شده است و کره‌ها ها نیز توقیف شده اند.

میرزایی بیان کرد : گشت های اداره تعزیرات حکومتی به همراه اداره صمت همه روز از انبار ها بازدید دارند و به گزارشات مردمی نیز فی الفور رسیدگی خواهد شد.

وی توضیح داد : این کالا ها با اعتبار بیش از ۱۰۰میلیارد ریال توسط ماموران این اداره ثبت و ضبط شد ، امید است که این کالاها پس از بررسی ها در زمان مقرر بدست مردم خواهد رسید.

انتهای پیام/ت

admin

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Next Post

بیش از ۷۰۰۰ متر پارچه احتکار شده در قرچک کشف شد

س اکتبر 6 , 2020
به گزارش خبرنگار پایگاه خبری تحلیلی ورامین گستر از قرچک؛ بهنام میرزایی در این‌باره اظهار داشت: بازرسین اداره صمت به همراه مامورین آگاهی شهرستان با دستور قضایی از یک انبار پارچه که در پارکینک یک واحد مسکونی واقع شده بود، بازدید و در این بازرسی ۶۹۹۰ متر پارچه احتکار شده […]