۲۶۰ سکه قدیمی در شهرری کشف شد

غلامرضا نوفرستی در گفت و گو با خبرنگار ورامین گستر در ری با اشاره به کشف سکه های قدیمی در آستان شیخ صدوق(ره) اظهار داشت: در روز ۲۰ شهریور ماه سال جاری دو نفر از متصدیان مشغول در آستان شیخ صدوق حین حفاری یکی از قبور به کوزه سکه های قدیمی دست پیدا می‌کنند.

وی افزود: در حال حاضر یک نفر با تحویل۱۳۰ سکه به آستان شیخ صدوق (ره) پرده از این راز برداشته و عنوان کرده که پس از کشف سکه ها هر دو نفر تصمیم بر پنهان سازی موضوع گرفته و سکه ها را میان خود تقسیم کردند.

دادستان شهرستان ری در ادامه گفت: بنا بر اظهارات این شخص نیمی از سکه ها نزد شخص دیگری است لذا جستجوهای برای یافتن باقی این کشفیات و شخص متواری ادامه دارد.

نوفرستی با اشاره به لزوم و ود کارشناسان به این موضوع تاکید کرد: هنوز اطلاعاتی در خصوص میزان دقیق، جنس و قدمت سکه ها به دست نیامده و نیاز به کارشناسی بیشتر در این زمینه وجود دارد.

admin

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Next Post

کشف ۳۰۰ هزار انسولین قلمی در شهرقدس

چ اکتبر 28 , 2020
سردار کیوان ظهیری در گفتگو با خبرنگار ورامین گستر در بهارستان ، اظهار داشت : تمامی انبارهای شهرستان های غرب استان تهران توسط مامورین آگاهی پایش میشود و درصورت مشاهد انبار محتکر شده سریعا اقدامات قانونی بعمل می آید. وی با اشاره به اینکه فضای جامعه و بیماران دیابتی در […]