۵ فیلم وحشت ناک تنها در ۵ دقیقه شما را وحشت زده میکند

به گزارش ورامین گستر به نقل از خبرگزاری جوان ، به نظر می‌رسد بسیاری از خالقان فیلم‌های ترسناک فکر می‌کنند که تعلیق به معنای آن است که شخصیت‌های فیلم یک جا نشسته باشند و کاری را انجام دهند و هیچ اتفاق خاصی نیفتد تا زمانی که یک صدای بلند و وحشتناک به گوش برسد.

این موضوع سبب می‌شود وقت زیادی از شما با دیدن اتاق‌های خالی، دستگیر‌های در و دیگر چیز‌ها به امید تجربه یک حالت و فضای خاص و ترسناک هدر برود. به همین خاطر وقتی یک فیلمساز توانایی آن را دارد که یک داستان ترسناک و در عین حال جذاب را در کمتر از پنج دقیقه روایت کند، مورد توجه بیشتری قرار می‌گیرد.

Phil-a-del-phi-a

فیلم‌های که در کمتر از ۵ دقیقه شما را می‌ترسانند
این فیلم یکی از عجیب ترین فیلم‌ها در نوع خود است که توسط کارگردانی با نام مستعار برادوی ساخته شده است. در این فیلم برای هیچ یک از شخصیت‌ها به وضوح تهدیدی شاهد نیستیم. دو کودک در دورانی که به نظر آخرالزمان است در مسیر هستند که هر صدای بلندی باعث می‌شود که انسان توسط موجودی ناپدید شود. ترسناکترین سکانس فیلم زمانی که است که برادر بزرگتر تصادفا صدایی بلند ایجاد می‌کند و در نهایت نا پدید می‌شود.

Lot ۲۵۴

فیلم‌های که در کمتر از ۵ دقیقه شما را می‌ترساننداگر فکر می‌کنید که جامپ اسکر‌ها و یا همان ترس‌های ناگهانی در فیلم‌های ترسناک مناسب نیستند این فیلم به کارگردانی توبی میکینز را نادیده بگیرید، وگرنه این فیلم بهترین گزینه برای شماست. مردی در این فیلم دوربین ۸ میلیمتری خرابی دارد که با جدا کردن میله‌ای صلیب شکل از داخل دوربین، آن را درست می‌کند. اما وقتی آن را تست می‌کند متوجه می‌شود که موجود ترسناکی در اتاق کنار اوست که با جدا کردن میله‌ها آزاد شده است.

Lights Out

فیلم‌های که در کمتر از ۵ دقیقه شما را می‌ترسانند
این فیلم سینمایی که در حدود ۱۰ میلیون بازدید داشته است، شاید شناخته شده‌ترین فیلم در این لیست باشد. در این فیلم هیچ دیالوگی گفته نمی‌شود و در سراسر آن ترس به شما القا می‌شود. در این فیلم شاهد زنی هستیم که چراغ هارا خاموش می‌کند، اما به محض خاموشی سایه کسی را می‌بیند که با روشن کردن دوباره چراغ ناپدید می‌شود. اما وقتی با ترس به اتاق می‌رود با اتفاق ناگواری روبرو می‌شود.

Tuck Me In

فیلم‌های که در کمتر از ۵ دقیقه شما را می‌ترسانند
این فیلم از هر اثری که در این لیست معرفی شده کوتاه‌تر و تنها یک دقیقه است، اما بسیار عجیب و ترسناک است. فرزندی در هنگام خواب به پدرش می‌گوید که زیر تخت را نگاه کند که هیولایی او را اذیت نکند، وقتی پدرش زیر تخت را چک می‌کند دوباره فرزندش را می‌بیند که میگوید یک هیولا روی تخت اوست. در اینجا مخاطب نمیداند که کدام از این دو نفر واقعی هستند.

Stone

فیلم‌های که در کمتر از ۵ دقیقه شما را می‌ترسانند
این اثر توسط جان سویفت تولید شده و در واقع فیلمی است که به صورت اول شخص و با استفاده از جلوه‌های ویژه ساخته شده و سه ماه برای تولید این فیلم دو دقیقه‌ای صرف شده است. فردی با یک چراغ قوه در یک راهروی تو در تو گرفتار شده و به دنبال راه فرار است که با مجسمه‌های عجیبی روبرو می‌شود. در نهایت در گوشه‌ای گرفتار می‌شود و باتری چراغ قوه اش نیز به پایان می‌سد.

Night Watchmen

فیلم‌های که در کمتر از ۵ دقیقه شما را می‌ترسانند
این فیلم کوتاه که در حدود یک دقیقه است داستان یک افسر پلیس که دنبال همکار خود می‌گردد را روایت می کند. او در ابتدا اتومبیل و در نهایت همکار خود را پیدا می‌کند که مجروح در طرف دیگر حصار است. اما شخص دیگری نیز پشت اوست که به نظر می‌رسد عامل این ماجرا باشد.

منبع: List verse

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *