آقای رئیس‌جمهور مردم حالشان خوب نیست/ بود و نبود اروپا در برجام تفاوتی برای ایران نمی‌کند

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی ورامین گستر ، علی ریاحی‌پور در سخنرانی پیش از خطبه‌های این هفته نماز جمعه پاکدشت با اشاره به عاقبت برجام، اظهار داشت: در حالی بیش از پنج سال از انعقاد توافقنامه برجام می‌گذرد که شاهد هستیم آمریکایی‌ها علاوه بر عدم پایبندی به تعهدات خود در این سال‌ها و اقدام به نقض توافق و وضع تحریم‌های گسترده علیه ملت ایران در طول مذاکرات، ماه‌هاست که رسماً از برجام خارج شده‌اند.

معاون سیاسی بسیج دانشگاه تهران گفت: از طرف دیگر کشور‌های اروپایی نیز به هیچ یک از تعهدات خود عمل نکرده و اساساً بود و نبودشان در برجام تفاوتی برای ایران نمی‌کند و این روزها و در ماه‌های اخیر نیز شاهد تصویب قطعنامه محکومیت ایران با اتفاق آرا در شورای حکام آژانس و همچنین پیگیری فعال شدن مکانیسم ماشه توسط آمریکایی‌ها هستیم. این همه در حالی است که عملا ایران؛ خود با خود در حال ادامه دادن برجام بوده و بر همه تعهدات خویش ملتزم است.

ریاحی‌پور در ادامه به وظایف مجلس در حفظ آرمان‌های انقلاب و شهدا اشاره کرد و افزود: مجلس شورای اسلامی باید تنظیم طرح خروج ایران از برجام را در اولویت قرار دهد.

معاون سیاسی بسیج دانشگاه تهران خاطرنشان کرد: جناب رئیس جمهور این را بدانید مردم حالشان خوب نیست و خسته‌اند؛ از قیمت مرغ و گوشت و کره برایتان بگوئیم یا مسکن و پراید؟ جنبش دانشجویی خود را صدای مردم و مستضعفان می‌داند و رسالت اصلی خود را بیان مطالبات به‌حق مردم دانسته و در این مسیر ذره‌ای محافظه کاری و مصلحت‌سنجی را روا نمی‌داند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *