آنچه امروز خبرنگاران میتوانند به عنوان یک نقش ایفا نمایند کمک در شکستن تحریف واقعیتهاست

مقام معظم رهبری حضرت امام خامنه ای :
«اگر زحمات شما [خبرنگارها] نباشد، این لحظه‌ها هرگز ماندگار نمی‌شود ، شما آن را حفظ می‌کنید و در اختیار افکار مردم قرار می‌دهید. بدون این دوربین‌ها، قلم‌ها و دلسوزی‌های شما برای تهیه و تنظیم اخبار و مطالب، این کارهای ما مثل یک چیزهای تثبیت نشده است.» ۱۳۸۰/۸/۲۳

سرهنگ صمد سلطانی فرمانده سپاه پانزده خرداد ناحیه قرچک در روز خبرنگار اظهار داشت : عرصه امروز ، عرصه‌‌‌ی حرکت عمومی و ماندگارِ تاریخی ملت است ، سرنوشت ایران را امروز ملت ما شاید برای قرنها دارند رقم میزنند و معین میکنند ؛ همیشه چنین موقعیتی پیش نمی‌‌‌آید؛ در همه‌‌‌ی مقاطع تاریخی، این وضعیت پیش نمی‌‌‌آید؛ در زمان ما خوشبختانه پیش آمده است.

سرهنگ سلطانی افزود: این انقلاب، کشور را و ملت را در معرض یک حرکت مؤثرِ ماندگارِ طولانی و تاریخی قرار داده است و هر کدام از ما در این برهه نقشی داریم و باید نقش خودمان را بشناسیم و آن را ایفاء کنیم.

فرمانده سپاه قرچک تاکید کرد : بنظرم آنچه امروز خبرنگاران میتوانند به عنوان یک نقش ایفا نمایند کمک در شکستن تحریف واقعیتهاست ؛ امروز به برکت خون شهدا و مجاهدت رزمندگان و هدایتهای پیامبرگونه رهبر معظم انقلاب اسلامی و استقامت ملت شریف ایران ، پیشرفتهای چشم گیری در کشورمان به وجود آمده است که اگر خبرنگاران عزیز بتوانند این پیشرفتها را و دشمنی دشمنان با ملت عزیز ایران را انعکاس بدهند میتوانند نقش بسیار بزرگی در بیان واقعیتها و شکستن تحریم داشته باشند .

صمد سلطانی فرمانده سپاه قرچک در پایان گفت : اینجانب ضمن نثار درود و سلام به روح مطهر شهید آوینی و شهید صارمی ، این روز را به همه خبرنگاران و اصحاب رسانه تبریک عرض میکنم .

«سرهنگ دوم پاسدار صمد سلطانی فرمانده سپاه پانزده خرداد ناحیه قرچک»

admin

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Next Post

مسئولین ادارات تبلیغات اسلامی شرق استان تهران در صدور پیامی روز خبرنگار را تبریک گفتند

ج آگوست 7 , 2020
پیام مشترک تبریک مسئولین ادارات تبلیغات اسلامی دیار۱۵خرداد بمناسبت روز خبرنگار ۱۷ مرداد ماه «روز خبرنگار » یاد روز باشکوه تلاشگران عرصه اندیشه و قلم را به حضور  خبرنگاران عزیز دیار۱۵خرداد و کشور تبریک عرض نموده وضمن پاسداشت خاطره شهدای اصحاب رسانه،جد و جهد شما عزیزان را در برافروختن چراغ […]