آهنگ جدید خواننده فارسی زبان یک فضاحت فرهنگی ببار خواهد آورد.

امیرعلی ثنایی در گفتگویی با پایگاه خبری تحلیلی ورامین گستر اظهار داشت : ترانه جدیدی که از سوی خواننده فارسی زبان ساکن آمریکا خوانده شده یک حجمه بزرگ فرهنگی از سوی غرب بر جوانان و نوجوانان ایران است ، بازیگری که معروف به شرکت در ساخت فیلم های مستحجن و ناشایست است و سایت‌های موجود این گونه فیلم‌ها در کشور ما فیلتر هستند ، الان بازیگر نقش اول شویی شده که نهایت فضاحت ، فساد ، بی اخلاقی ، حجمه فرهنگی و جنگ آشکار نرم غرب برعلیه اسلام و ایران است.

وی گفت : این عمل قبیح که از سوی همچنین مزدوران ابزار شده به دست استکبار صورت گرفته جلوه‌ی بارز دشمنی دشمنان ایران اسلامی با تفکرات مقدس جمهوری اسلامی برعلیه ملت است ، واقعا ناراحت کننده است ، که به راحتی همچین ترانه هایی که ، پیش زمینه های استقبال آن از سوی برخی از نوجوانان و جوانان ایرانی فراهم شده از طریق فضای مجازی وارد کشور میشود.

این فعال سیاسی افزود : این عوامر مخرب فرهنگی تنها و تنها قصد ضربه به پیکره پاک خانواده های ایرانی ، عفت دختران ، منحرف کردن ذهن پسران ، بدنام کردن نامی که در شعر برده شده ، رواج فرهنگ فحشا ، عامل بوجود آمدن نزاع درونی و خیلی مشکلات دیگر از همین آهنگ های این چنینی خواهد شد.

ثنایی تصریح کرد : جنگ مهندسی شده فرهنگی اینبار بصورت جدیدی وارد شده و برای هریک از این آهنگ ها اتاق فکری است که هدف نابودی و انحراف فکر نوجوانان و جوانان ماست ، نمیگوییم این زمینه و شروع است ، بلکن آغاز این جنگ سایبری سال‌هاست آغاز شده و رهبری عظیم شأن بارها بر مقابله و ایستادگی در این جبهه تاکید داشتند.

وی خاطر نشان کرد : خانواده‌ها آگاهانه با این موضوع برخورد کنند ، این موضوع را کوچک نشمارید ، نهایت این کار عاقبت خوش آیندی نخواهد داشت ، آگاهی و بصیرت ملت و اقدامات موثر عوامر داخلی در مقابله با این حجمه‌ها مانع از نفود این چنینی خواهد شد.

انتهای پیام

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *