اصلاح ساختار هندسی معابر قرچک برای کنترل بار ترافیکی انجام شد

اصلاح ساختار هندسی معابر قرچک برای کنترل بار ترافیکی انجام شد

به گزارش روابط عمومی شهرداری قرچک، محسن خرمی شریف شهردار قرچک با اشاره به اینکه اصلاح هندسی معابر سطح شهر باهدف کنترل بار ترافیکی انجام می‌شود، اظهار داشت: اساسی‌ترین مسئله در حوزه حمل‌ونقل، اصلاح هندسی معابر، میدان‌ها و تقاطع‌های سطح شهر است که در راستای روان‌سازی ترددهای شهری و کاهش ترافیک و تصادفات صورت می‌گیرد.

وی افزود: مناسب‌سازی و ایمن‌سازی معابر و پیاده‌روها، خط‌کشی معابر و اصلاحات هندسی، از مهم‌ترین اقداماتی هستند که با اولویت ترافیکی توسط مدیریت شهری در حال اجرا است.

شهردار قرچک خاطرنشان کرد: به منظور ارتقاء سطح ایمنی تردد و بهبود خدمت‌رسانی به شهروندان در سطح معابر اصلی و فرعی اصلاح هندسی ابتدای خیابان فاطمیون روبروی اداره گاز، تقاطع خیابان عزتی با بلوار امام خمینی(ره)، چهارراه گوهر دشت و ولی آباد، پل زیرگذر زیباشهر و اصلاح هندسی ابتدای ۱۲ متری ولیعصر(عج) انجام شد.

admin

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Next Post

بهسازی تابلوهای خیابانها و معابر سطح شهر پیشوا با اولویت نام شهدا

د جولای 6 , 2020
بهسازی تابلوهای خیابانها و معابر سطح شهر پیشوا با اولویت نام شهدا احمد قمی رئیس شورای اسلامی شهر پیشوا به خبرهای منتشر شده مبنی حذف نام شهدا از تابلوهای شهری اشاره کرد و گفت: حفظ نام و یاد شهدا از خط قرمزهای مجموعه شهرداری و شورای پیشوا است و در […]