ایثار و مقاومت ۸ سال دفاع مقدس ثمر عزت، استقلال، قدرت و امنیت امروز است

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری ورامین گستر در پردیس، حجت الاسلام والمسلمین سید حسین حسینی ضمن دعوت از نمازگزاران به تقوی الهی و اجرای دستورات الهی و اشاره به اهداف شوم سند ۲۰۳۰ اظهار داشت : علت مخالفت با سند ۲۰۳۰ برای دفاع از استقلال ایران است. چون سند ۲۰۳۰ یعنی از بین بردن استقلال کشور و سپردن مهم ترین مسئله کشور به دیگران، تربیت سرباز و رعیت برای دشمن و نقشه راه برای نفوذ و جنگ نرم دشمن بر علیه مردم ایران است.

حجت‌الاسلام والمسلمین حسینی بیان داشت : پذیرش این سند موجب می شود تربیت نسل آینده در چنبره سیاست صهیونیسم جهانی قرار گیرد و با شیبی آرام و مدون همه ابعاد زندگی فرهنگی و اجتماعی در هم نوردد و مخاطبین خود را در سراسر جهان به تصرف در آورد.

حجت‌الاسلام حسینی با اشاره به رزمایش ذوالفقار ۹۹ افزود : این رزمایش ضربت هشداری برای دشمن است و دزدان دریایی و بین المللی بدانند که عامل اصلی تعیین کننده امنیت، نیروی دریایی راهبردی ایران است و جایی برای دیگران نیست.

سید حسین حسینی گفت : اگر چه مشکلات اقتصادی و معیشتی مولفه مهمی در کاهش جمعیت است اما خانواده هایی هم که از تمکن مالی خوبی برخوردارند در مسئله تشکیل خانواده و فرزند آوری احساس مسئولیت نمی کنند و هزینه های گزافی را برای نگهداری حیوانات خانگی دارند و از آوردن فرزند اجتناب می کنند.

حسینی ادامه داد : کاهش جمعیت خطرناکترین جنگ بر علیه ایران قوی است. تغییرات هشدار دهنده در کاهش جمعیت مرهون فرهنگ غربی است. در سبک زندگی غربی حرف اول را کار می زند و خانه آشیانه استراحت است و بس نه کانون گرم زندگی و عاطفه و تاخیر در ازدواج و فرزند آوری باعث کاهش جمعیت شده است.

حجت‌الاسلام حسینی با اشاره به انتخابات ریاست جمهوری اسلامی ایران و آمریکا بیان داشت : انتخابات ریاست جمهوری اسلامی ایران در ۲۸ خرداد سال ۱۴۰۰ و انتخابات ریاست جمهوری آمریکا در ۱۳ آبان ۹۹ برگزار می شود و دشمن درصدد است این دو انتخابات را به هم گره بزند و آن را بزرگ نمایی کند در حالی که نتیجه انتخابات آمریکا برای اهل بصیرت تفاوت زیادی ندارد و برای آن ها گرگ گرگ است و با کیاست و هوشمندی رهبر حکیم انقلاب اسلامی دشمن ناکام تر از همیشه از فرط عصبانیت به خود می پیچد.

حجت‌الاسلام والمسلمین حسینی در ادامه خطبه های خود اظهار داشت : دشمن از چهار کلید واژه امنیت، سلامت، معیشت و وحدت برای تضعیف و اقتدار ایران استفاده می کند در حالی که ملت ایران با بصیرت ،استقامت و ولایت مداری همیشه در صحنه حاضر و در مسیری که رهبر فرزانه انقلاب اسلامی مشخص نموده حرکت و دشمن هیچ غلطی نمی تواند بکند.

امام جمعه شهرستان پردیس با اشاره به ۸ سال دفاع مقدس در برابر جنگ تحمیلی خاطر نشان کرد : عزت، استقلال، قدرت و امنیت امروز مان را مدیون امامین انقلاب ، ملت غیور ، خانواده شهدا و جانبازان و آزاده های عزیزمان هستیم و شناسایی انقلاب به جهانیان و شکست ابهت دو ابر قدرت شرق و غرب از برکات این انقلاب است.

admin

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Next Post

آقای رئیس‌جمهور مردم حالشان خوب نیست/ بود و نبود اروپا در برجام تفاوتی برای ایران نمی‌کند

ج سپتامبر 18 , 2020
به گزارش پایگاه خبری تحلیلی ورامین گستر ، علی ریاحی‌پور در سخنرانی پیش از خطبه‌های این هفته نماز جمعه پاکدشت با اشاره به عاقبت برجام، اظهار داشت: در حالی بیش از پنج سال از انعقاد توافقنامه برجام می‌گذرد که شاهد هستیم آمریکایی‌ها علاوه بر عدم پایبندی به تعهدات خود در این […]