بیش از ۷۰۰۰ متر پارچه احتکار شده در قرچک کشف شد

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری تحلیلی ورامین گستر از قرچک؛ بهنام میرزایی در این‌باره اظهار داشت: بازرسین اداره صمت به همراه مامورین آگاهی شهرستان با دستور قضایی از یک انبار پارچه که در پارکینک یک واحد مسکونی واقع شده بود، بازدید و در این بازرسی ۶۹۹۰ متر پارچه احتکار شده کشف کردند.

وی افزود : بازرسین در بررسی‌های اولیه ارزش پارچه‌های احتکار شده را بالغ بر چهارصد و هشتاد و نه میلیون و سیصد هزار ریال تخمین زده و با ضبط اقلام مکشوفه آنها را تحویل مراجع قضایی دادند تا به عنوان مدرک در پرونده مالک این انبار ثبت شود.

رئیس اداره صمت قرچک همچنین درباره شیوه فعالیت تولیدکنندگان گفت: هر کدام از تولیدکنندگان که انباری برای نگهداری مواد اولیه مرتبط با فعالیت تولیدی خود دارند باید این انبار را به اداره صمت معرفی کرده تا اداره از روند جابجایی کالا در آن مطلع باشد درغیر این صورت اگر انباری به واسطه بازرسی کشف شود اقلام موجود آن به عنوان احتکار ضبط خواهد شد.

وی بیان کرد : طبق ادوار گذشته کالا های توقیف شده پس از گذراندن مراحل قانونی، بین مردم شریف قرچک با قیمت مصوب توزیع و با متخلفین و عاملین احتکار آن نیز براساس قانون برخود می‌شود.

میرزایی تاکید کرد: همکاری مردم نیز در این زمینه برای ما بسیار مفید است و اطلاعات مردمی می‌تواند در روند برخورد با متخلفان مفید بوده و مانع از سوء استفاده گروهی خاص باشد.

رئیس اداره صمت شهرستان قرچک درپایان گفت: از همه مردم تقاضاداریم در صورت مشاهده چنین انبارهایی که در سطح شهر وجود دارد با شماره ۱۲۴ تماس حاصل نمایند و موارد را گزارش دهند تا کارشناسان اداره صمت این موضوع را به طور کامل بررسی و درصورت تخلف مطابق قانون با متخلفان برخورد کنند.

admin

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Next Post

چرا احمدی نژاد کار های عجیب و غریب میکند

س اکتبر 6 , 2020
به گزارش خبرنگار پایگاه خبری ورامین گستر به نقل از باشگاه خبرنگاران جولن روسای جمهور هر کشوری در زمان چهار ساله ریاست خود بر دولت و یا شاید در خوش‌بینانه‌ترین حالت زمانی هشت ساله همیشه در راس اخبار قرار می گیرند؛ چه اخبار داخلی و چه اخبار خارجی. اما پس […]