تظاهرات هزاران نفر در پایتخت آمریکا/ ترامپ: معترضان واشنگتن اراذل و اوباش هستند

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی ورامین گستر ، روز جمعه هزاران نفر از ساکنان واشنگتن در اعتراض به نژادپرستی و تبعیض نژادی و خشونت پلیس دست به تظاهرات زدند.

این تظاهرات با عنوان «راهپیمایی تعهد؛ پایتان را از روی گردن ما بردارید» و به دعوت «ال شراپتون» از چهره‌های سرشناس حقوق مدنی آمریکا برگزار شد.

اعتراضات روز جمعه آمریکایی‌ها در واشنگتن در حالی برگزار شده که قتل چند ماه پیش «جورج فلوید» شهروند سیاهپوست توسط پلیس سفید پوست در شهر «مینیاپولیس» ایالت مینه‌سوتا، واکنش‌ها و تظاهرات گسترده‌ای را در این کشور و سایر مناطق جهان به همراه داشته است.

کشور آمریکا , دونالد ترامپ ,

«دونالد ترامپ» رئیس جمهور آمریکا به این اعتراضات مردم آمریکا در واشنگتن واکنش نشان داد و آنها را «اراذل و اوباش» خواند.

وی در سخنانی به مناسبت قبول نامزدی انتخابات ریاست جمهوری خطاب به طرفدارانش گفته که «آنها تظاهرات کننده نیستند، بلکه مشتی اراذل و اوباش هستند». برای ورود در کانال تلگرامی اینجا کلید کنید.

admin

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Next Post

تشدید تحرکات داعش در سه استان عراق

ش آگوست 29 , 2020
به گزارش ورامین گستر علی الحسینی مسئول حشد شعبی در محور شمال حشد شعبی درباره علت رخنه‌های امنیتی در سه استان کرکوک، صلاح الدین و دیالی طی روزهای اخیر، پرداخت و گفت: تکرار سریال موارد رخنه امنیتی که به جان باختن نیروهای امنیتی و غیرنظامیان منجر شد، میزان کینه توزی تروریست‌های […]