توزیع ۵۰۰ کارت هدیه سیصد هزار تومانی بین خانواده های نیازمند قرچک

 

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی ورامین گستر ، سپاه پانزده خرداد ناحیه قرچک در اقدامی خداپسندانه در پی انجام طرح بزرگ « رزمایش کمک مومنانه » ۵۰۰ عدد کارت هدیه سیصد هزار تومانی جهت توزیع بین خانواده های نیازمند به حوزه های مقاومت بسیج خواهران تحویل داده است.

صمد سلطانی در کفتگویی با خبرنگار خبرگزاری تسنیم اظهار داشت : ۵۰۰ کارت هدیه که هر یک از آن به مبلغ سیصد هزار تومان می باشد ، به با اعتبار یک میلیارد و پانصد میلیون ریال در طرحی به نام کمک های مومنانه به دست نیازمندان شهرستان قرچک رسید.

وی افزود : کمک های مردمی و خیرین در یک همکاری همگانی بین پایگاه های مقاومت بسیج شهرستان شکل گرفت که ماه عسل این کار انجام این فعالیت خیر خواهانه و خداپسندانه در شهرستان قرچک شد.

فرمانده سپاه ناحیه ۱۵ خرداد شهرستان قرچک گفت : پخش این کارت ها توسط پایگاه های مقاومت خواهران انجام میگیرد که طبق ادوار گذشته که کمک های مومنانه را به دست محرومین و نیازمندان از پیش شناخته شده داده می شد اینبار نیز طبق روال توزیع این کارت ها انجام خواهد گرفت.

وی تصریح کرد : در این شرایط اقتصادی و گریبانگیری ویروس کووید۱۹ نیازمندان بیش از پیش نیاز به حمایت و یاری نیازمندان دارند ، سپاه پاسداران نیز همیشه در راه این کار خیر پیش قدم بوده و به فعالیت های خود ادامه می دهد.

انتهای پیام/

admin

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Next Post

سروده حجت الاسلام اسماعیلی در وصف پیامبر اسلام (ص)

د نوامبر 2 , 2020