حضورسردار نصرت الله سیف جانشین عملیات سازمان بسیج کشور در همایش وارثان ذوالفقار شهرستان قرچک

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری ورامین گستر ، سردار نصرت الله سیف جانشین عملیات سازمان بسیج کشور در همایش وارثان ذوالفقار شهرستان قرچک اظهار داشت: کشور در دهه ای قرار گرفته است که بزرگترین افتخارات تا به امروز بدست آورده است، اگر به تاریخ این انقلاب نگاه کنید می بینید که کشور در همه عرصه در حال پیشرفت است.

وی گفت: در طول تاریخ قدرت بین دو کشور آمریکا و شوروی تقسیم شده بود و در دنیا قطب سوم وجود نداشت، قبل از انقلاب در ایران ۹۸ هزار نفر مستشار آمریکایی بودند.

سیف بیان داشت: بیش از ۷۰ درصد جاده های کشور خاکی بوده، برای تردد و مسافران حمل نقل عمومی در پایین ترین حد ممکن بود، در حوزه‌ پزشکی در قبل از انقلاب ۶ هزار پزشک داشتیم ولی امروز ۲۰۰ هزار پزشک در کشور داریم.

جانشین سازمان بسیج کشور تصریح کرد: در قبل از انقلاب تمامی امکانات در حد صفر بود، پیشرفت علمی در کشور وجود نداشت ولی امروز شما مشاهد می کنید که رتبه علمی کشور در بالاترین رتبه قرار دارد.

وی افزود: بعد از پیروزی انقلاب اسلامی جمهوری اسلامی پرچم دار مبارزه با استکبار جهانی است، فرهنگ مقاومت را به عنوان یک الگو به تمامی کشور های اسلامی در حال صادر شدن است.

سیف در همایش وارثان ذوالفقار عنوان کرد: جمهوری اسلامی با وجود تحریم هایی که توسط کشور های استکباری صورت گرفته تهدید ها را به فرصت تبدیل کرده است، در حال حاضر مرزهای دیپلماسی کشور فراتراز مرزهای خاکی کشور است.

وی در پایان تاکید کرد: در چهل دو سال گذشته کشور دستاوردهایی زیادی در حوزه های علمی، پزشکی، نظامی را بدست آوردیم که در باعث ناراحتی دشمنان نظام انقلاب شده است.

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *