خبرنگاران جهادگران عرصه اطلاع رسانی هستند

غلامرضا بختیاری مدیر آموزش و پرورش شهرستان قرچک اظهار داشت: درود خدا بر تمامی خبرنگاران شهید که قلم را سلاح خویش و رسانه را سنگر دفاع از استقلال و آزادی و مقابله با زورمندان بریده از انسانیت و قدرت‌های سلطه ‏گر جهانی قرار دادند و در این راه پرافتخار به لقاء محبوب و به درجه رفیع شهادت رسیدند.

وی گفت: خبرنگار باید بداند و می‏داند که آن کس که آگاه‏تر است مسؤول‏تر است، مسؤول در قبال ملت و کشور، در قبال باورها و اعتقادات مردم و منافع ملی .

بختیاری بیان داشت: خبرنگاران جهادگران عرصه اطلاع رسانی و فرهنگ  سازی در قبال تجاوز فکری و اندیشه‌‏ای بیگانه‏ به مرزهای فرهنگی کشور هستند.

وی خاطر نشان کرد: این مسؤولیت و مسؤولیت‌ها نه تنها محدودیت نمی ‏آفریند، بلکه راه رسیدن به کمال است  و خبرنگار به جایگاهی می‏رسد که جز رضایت حضرت دوست نمی‏بیند.

۱۷ مرداد، روز خبرنگار را به همه خبرنگاران دشت بزرگ ورامین تبریک عرض می کنم.

admin

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Next Post

ملت لبنان را در شرایط سخت هرگز تنها نمی‌گذاریم

پ آگوست 6 , 2020
سردار سرلشکر پاسدار «حسین سلامی» فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در حاشیه نخستین جلسه هیئت امنای پژوهشگاه علوم و معارف دفاع مقدس شهید سپهبد حاج قاسم سلیمانی در جمع خبرنگاران با تسلیت حادثه بندر بیروت به ملت، دولت و حزب‌الله لبنان، اظهار داشت: ملت لبنان ستاره‌‌های بزرگ مقاومت در […]