افتتاح و کلنگ زنی ۳۷ پروژه در شهرستان قرچک

فرماندار شهرستان قرچک اظهار داشت: به مناسبت هفته دولت ۳۷ پروژه در شهرستان قرچک با اعتباری بالغ بر ۱۷۳۷۸۹۴ میلیون ریال معادل حدود ۱۷۴ میلیارد تومان افتتاح و کلنگ زنی خواهد شد.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان قرچک، بهمن خطیبی ضمن تسلیت ایام سوگواری سید و سالار شهیدان حضرت اباعبدالله الحسین(ع) و گرامیداشت یاد و خاطره شهیدان رجایی و باهنر و هفته دولت، افزود: علیرغم تمام محدودیت ها و مشکلات اقتصادی کشور، امور زیربنایی، خدمت به مردم شریف و توسعه روزافزون در جای جای ایران اسلامی متوقف نشده است.

وی یادآور شد: هر ساله با آغاز هفته دولت شاهد افتتاح و بهره برداری از پروژه های مختلف عمرانی، رفاهی، خدماتی، صنعتی و … در تمامی مناطق هستیم که قرچک نیز از این موضوع مستثنی نبوده و مردم عزیز شاهد هستند علیرغم وجود تمام مشکلات، دولت به توسعه مناطق بخصوص مناطق کم برخوردار توجه جدی دارد و علاوه بر هفته دولت، در دهه مبارکه فجر و ایام مختلف سال با بهره برداری از پروژه ها کام مردم را شیرین می کند.

نماینده عالی دولت در شهرستان قرچک اضافه کرد: امسال نیز در شهرستان قرچک ۳۲ پروژه در حوزه های مختلف افتتاح و به بهره برداری می رسد و همچنین ۵ پروژه مهم نیز کلنگ زنی خواهد شد که عمدتا مربوط به توسعه شهرک صنعتی و نویدبخش رونق اقتصادی و اشتغال جوانان منطقه خواهد بود.

وی اشاره ای به پروژه های هفته دولت داشت و بیان کرد: این پروژه ها شامل بهره برداری از واحدهای مسکونی شهدای ادارات، مرکز خدمات جامع سلامت روستایی، دو پروژه توسعه شبکه گذاری مخابرات، بوم گردی، ساختمان اداری دهیاری، سامانه پایش تصویری و چمن مصنوعی روستایی، افتتاح ۹ واحد تولیدی در شهرک صنعتی، کلنگ زنی ۴ پروژه بزرگ شبکه آب و برق و تصفیه خانه در شهرک صنعتی، کلینیک گیاه پزشکی ، ۹ پرژه شهری، ۶ پروژه در حوزه برق و … است.

خطیبی یادآور شد: پروژه های قابل افتتاح برای حدود ۴۵۰ نفر اشتغال ایجاد می کند.

You’ll find there are several diverse choices on

Paper writing services will work to provide authors with excellent directions about how affordable-papers.net best to write an effective paper for your college.

the market it may get confusing as to which one that you ought to use.

newsnegar

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Next Post

پیشوا تنها شهر وضعیت قرمز در جنوب شرق استان تهران

د آگوست 24 , 2020
  به گزارش پایگاه خبری ورامین گستر، پیشوا از جمله شهر هایی در جنوب شرق استان تهران بوده است که نسبت به دیگرشهر های منطقه وضعیت بهتری از لحاظ کرونا داشت اما چند روزی است که وضعیت کرونا در پیشوا قرمز شده است و هشدار در این شهر به صدا […]